`
Registracija

Paieška:

SUGIHARA klinikos baseinas, sporto klubas, SPA ir sveikatingumo centras

Kontaktai ir darbo laikas:

Č. Sugiharos g. 3, Vilnius

I - V 8.00 - 21.00 VI - VII 9.00 - 20.00


Klientų dėmesiui!

Lapkričio 2d. SPA ir sveikatingumo centras nedirbs.

Nuo Birželio 2d. atnaujinama baseino ir pirčių komplekso veikla. 

SVARBUS PASIKEITIMAS: siekiant užtikrinti klientų bei darbuotojų saugumą, baseino zonoje bus ribojamas žmonių skaičius, todėl prieš atvykstant yra būtina išankstinė registracija telefonu: +370 698 53 902

 

Šeštadieniais nuo 9 val. iki 12:30 val. vyksta vaikų plaukimo mokyklėlė, kiti asmenys šiuo metu naudotis baseinu negali. Atsiprašome už nepatogumus.

Pirmadieniais 8-10 val. vyksta sanitarinės valandos

Nuo 18val. baseino ir pirčių zonoje – ramybės metas, tuo metu nėra įleidžiami mažamečiai vaikai. Atsiprašome už nepatogumus.

 

 


Mūsų baseinas ir sporto erdvė – puiki vieta susitelkti į save ir atsiduoti poilsiui, sportuoti neblaškomiems miesto ritmo. Ramybės pojūtį sukuria iš baseino ir sporto salės atsiveriantys miško vaizdai.

Čia taip pat galėsite pasimėgauti SPA ir kitomis atpalaiduojančiomis, liekninančiomis bei sveikatinančiomis procedūromis – mažumėlę prisiliesti prie stebuklų, kuriuos atsivežėme iš kitų pasaulio kraštų. SUGIHARA yra vienintelė vieta Vilniuje, kurioje galite mėgautis iš Izraelio atvežto natūralaus Negyvosios jūros vandens procedūromis ir jo išskirtinėmis grožio ir sveikatos puoselėjimo savybėmis.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus