SESDERMA RESVERADERM MENDER FREEDOM dulksna, 30 ml

28.00€

Nemokamas pristatymas nuo 70.00€

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje SUGIHARA filiale PC Akropolyje

Prekių pristatymas EU

Pristatymas Lietuvoje 1-3 d.d.

RESVERADERM MENDER FREEDOM dulksna atgaivina pavargusią odą, stabdo senėjimo procesus, pasižymi stipriu antioksidaciniu veikimu, tinka visiems odos tipams.

RESVERADERM MENDER FREEDOM dulksna – tai antioksidantų koncentratas, kuris padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, jų daroma žala odai, aplinkos agresoriais. Patogi priemonės pakuotė leidžia naudoti dulksną bet kur ir bet kada. Gaivumas, drėgmės prisotinimas, elastingumas, gyvybingumas, jaunatvė – visa tai sutalpinta kiekviename dulksnos lašelyje.

Priemonės sudėtyje turi resveratrolio, kuris yra viena iš vyno sudedamųjų dalių, priklausančių polifenolių šeimai. Jis pasižymi biologiniu poveikiu, kuris yra labai svarbus sveikatai ir odai, turi antioksidacinių savybių, kurios stabdo senėjimo požymių atsiradimą (raukšlės, odos suglebimas ir t.t.) ir apsaugo ląstelių DNR. Naujausi moksliniai tyrimai parodė, jog resveratrolis tiesiogiai veikia ilgaamžiškumo geną. Resveratrolis inicijuoja daugybę medžiagų apykaitos procesų, susijusių su gyvenimo trukme, stimuliuodamas sirtuinų genų šeimą ir baltymus, kurie koduoja šiuos genus. Be to, nesenai buvo įrodyta sirtuinų genų raiška odos ląstelėse, ypač fibroblastuose ir keratinocituose, taip resveratrolio veikimą padarant esminiu odos atjauninimu.

 

Privalumai:

  • Didina natūralų antioksidacinį odos atsaką
  • Sukuria apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, neleidžia išgaruoti drėgmei
  • Suteikia komforto pojūtį
  • Galima naudoti ant makiažo
  • Greitas susigėrimas, dėka vandens pagrindo tekstūros
  • Patogi pakuotė

 

Veikliosios medžiagos: Tikrojo vynmedžio ekstraktas, hialurono rūgštis

Panašios prekės