Išparduota
SESDERMA FACTOR G veido ir kaklo gelis, 50 ml

SESDERMA FACTOR G veido ir kaklo gelis, 50 ml

44.00€

Nemokamas pristatymas nuo 70.00€

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje SUGIHARA filiale PC Akropolis

Prekių pristatymas EU

Pristatymas Lietuvoje 1-5 d.d.

FACTOR G veido ir kaklo gelis skirtas naudoti esant raukšlėms, odos suglebimui veido ir kaklo srityje. Sudėtyje yra 7 augaliniai augimo faktoriai, kurie spartina mechanizmus, atsakingus už odos regeneraciją, kolageno ir elastino sintezę, tokiu būdu kovoja su odos suglebimu ir raukšlėmis.

Vykstant odos senėjimo procesams, joje atsiranda tam tikri pokyčiai: dėl kolageno ir elastino skaidulų nykimo oda plonėja, praranda elastingumą, joje pradeda formuotis raukšlės, oda suglemba, praranda drėgmę, iškyla su pigmentacija susijusių problemų, taip pat lėtėja ląstelių regeneracijos procesai. Pakinta veido kontūras, kaklo oda nukarą, praranda savo elastingumą, ima formuotis dvigubas pagurklis. Būtent todėl, SESDERMA sukūrė aktyviųjų ingredientų biotechnologines formas, kurios leidžia pasiekti geresnių rezultatų veido ir kaklo srityse. Įtraukite šį kremą į kasdienę odos priežiūros rutiną ir mažesnes raukšles, geresnį veido tonusą pastebėsite jau po 28 dienų naudojimo! Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

 

Privalumai:

  • Ryškesnis veido kontūras
  • Gali pažėti sumažinti raukšles
  • Intensyvus odos drėkinimas
  • Skatinamas odos elastingumas, didinamas tonusas
  • Rezultatai pasimato jau po 28 dienų naudojimo

 

Veikliosios medžiagos patalpintos liposomose, taip didinama skvarba, pasiekiami gilesni odos sluoksniai, didinamas priemonės veiksmingumas, matomi geresni rezultatai Veikliosios medžiagos Augimo faktoriai (TGF-b2, EGF, GM-CSF, HGH, TIMP-2, TRX, IGF-1), DMAE, retinolis, retinaldehidas, organinis silicis, superoksido dismutazė, fragmentuota hialurono rūgštis, ryžių proteinai, sojos aliejus