SESDERMA FACTOR G jauninantis regeneruojantis paakių kremas, 15 ml

33.00€

Nemokamas pristatymas nuo 70.00€

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje SUGIHARA filiale PC Akropolis

Prekių pristatymas EU

Pristatymas Lietuvoje 1-3 d.d.

FACTOR G jauninantis regeneruojantis paakių kremas stabdo senėjimo procesus, lygina, jaunina odą aplink akis. Sudėtyje yra 7, puikiai odos toleruojami, augaliniai augimo faktoriai, kurie spartina mechanizmus, atsakingus už odos regeneraciją, kolageno ir elastino sintezę, tokiu būdu kovoja su odos suglebimu ir raukšlėmis.

Vykstant odos senėjimo procesams, joje atsiranda tam tikri pokyčiai: dėl kolageno ir elastino skaidulų nykimo oda plonėja, praranda elastingumą, joje pradeda formuotis raukšlės, oda suglemba, praranda drėgmę, iškyla su pigmentacija susijusių problemų, taip pat lėtėja ląstelių regeneracijos procesai. Pakinta paakių oda, ji atrodo nebe tokia elastinga, akys atrodo pavargusios, liūdnos. Būtent todėl, SESDERMA sukūrė aktyviųjų ingredientų biotechnologines formas, kurios leidžia pasiekti geresnių rezultatų veido ir kaklo srityse. Įtraukite šį kremą į kasdienę odos priežiūros rutiną ir mažesnes raukšles, geresnį veido tonusą pastebėsite jau po 28 dienų naudojimo! Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

 

Privalumai:

  • Stangrina odą aplink akis
  • Šviesina, mažina patinimus
  • Drėkina ir apsaugo paakių zoną
  • Skatina odos regeneraciją, atnaujina odą
  • Gali padėti sumažinti raukšles, veikia prevenciškai
  • Skatinamas odos elastingumas, didinamas tonusas
  • Rezultatai pasimato jau po 28 dienų naudojimo

 

Veikliosios medžiagos patalpintos liposomose, taip didinama skvarba, pasiekiami gilesni odos sluoksniai, didinamas priemonės veiksmingumas, matomi geresni rezultatai Veikliosios medžiagos Augimo faktoriai (TGF-b2, GM-CSF, EGF), paakius drenuojančios ir šviesinančios medžiagos (kampanediolis, pinanediolis, vitaminas K), retinolis

Panašios prekės
Išparduota
SESDERMA FACTOR G veido ir kaklo gelis, 50 ml SESDERMA FACTOR G veido ir kaklo gelis, 50 ml
44.00€
Išparduota
SESDERMA RETISES paakių kremas nuo raukšlių, 15 ml SESDERMA RETISES paakių kremas nuo raukšlių, 15 ml
37.00€