ROSY DROP paakių lapeliai su serumu nuo raukšlių, 60 vnt

144.00€

Nemokamas pristatymas nuo 70.00€

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje SUGIHARA filiale PC Akropolis

Prekių pristatymas EU

Pristatymas Lietuvoje 1-3 d.d.

Tai intensyvi priežiūra jautrioms vietoms, tokioms kaip akys ir „juoko“ raukšlės. Paakių lapeliai maksimaliai priglunda prie šių jautrių vietų, suteikia odai stangrumo ir drėgmės, pagerina odos tekstūrą. Mažina senėjimo požymius, raukšles, paburkimą ir nuovargį aplink akis.

Rekomenduojama brandžiai odai.

Panaudota originali patentuota technologija BCT (Balloon Compressing Technology), kurios pagalba veiklieji ingredientai suspaudžiami iki nano dalelių dydžio. Taip ingredientai praeina pro odos raginį sluoksnį ir išsiplečia per 10 - 15 minučių bei tampa iki 8 kartų didesni nei prieš tai buvęs originalus dydis.

Dėka BCT technologijos raukšlelių gylis aplink akis sumažėja po 10-15 min! Rosy Drop paakių lapeliuose yra didžiausias kiekis brangiausių pasaulyje Damasko rožės kamieninių ląstelių, kurios suteikia odai aplink akis tvirtumo ir elastingumo.

Sudėtyje esantis Rosy Drop ekstraktas yra išgautas iš Damasko rožės reprodukcinės dalies, kurioje gaminamos sėklos ir įrodyta, kad yra 3 kartus efektyvesnis nei gyvūno placenta. Tai augalinės kilmės ingredientas turintis tokį patį poveikį kaip gyvūno placenta. Pašalina laisvuosius radikalus, kurie sukelia oksidacinį stresą, taip sumažina ląstelių pažeidimus. Ekstraktas 4 kartus daugiau pašalina reaktyvaus deguonies nei gyvūno placenta.

 

Pagaminta Japonijoje.

Panašios prekės
N
ROSY DROP serumas nuo raukšlių, 20 ml ROSY DROP serumas nuo raukšlių, 20 ml
144.00€
ROSY DROP kremas nuo raukšlių, 32 g ROSY DROP kremas nuo raukšlių, 32 g
155.00€