NUOTOLINĖ Plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacija
Dėmesio, vienu metu galima pirkti tik prekes arba tik dovanų kuponus.

NUOTOLINĖ Plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus konsultacija

55.00€
Pristatymas

Jei gyvenate ne Vilniuje, ar dėl kitų priežasčių negalite atvykti pas gydytoją į konsultaciją siūlome jums išeitį – susitikti su gydytoju virtualiai!

Kaip užsirašyti nuotolinei gydytojo konsultacijai?

Įsigykite vizitą nuotolinei konsultacijai.  Jei tai padarėte klinikos darbo valandomis (I – V 8.00 – 21.00, VI 9.00 – 20.00) netrukus su jumis susisieks administratorė ir sutarsite konsultacijos laiką.

Jei norite sužinoti laisvus laikus konsultacijoms anksčiau nei įsigysite vizitą, tai galite padaryti paskambinę šiuo telefonu:  +370 6 985 3901, arba parašę el.paštu: info@sugihara.lt

Kaip vyksta nuotolinė konsultacija?

Nuotolinė plastikos chirurgo konsultacija vyksta Zoom pokalbių platformoje. Tai plačiai visame pasaulyje naudojama pokalbių platforma, kuria išties paprasta naudotis. Jokių papildomų registracijų iki konsultacijos datos atlikti nereikia, konsultacijos dieną,  apie 10val. ryte, gausite laišką, jame rasite visą reikiamą informaciją su prisijungimais.

SVARBU ŽINOTI:

  • Atkreipkite dėmesį, jog konsultacijos laikas yra nurodytas Lietuvos laiku.
  • Prieš konsultaciją įsitikinkite, jog jūsų įrenginys (kompiuteris ar telefonas) turi veikiančią kamerą bei mikrofoną.
  • Konsultacijos trukmė 30min.

Gyd. Darius Radzevičius – Medicinos mokslų daktaras, plastinės ir atkuriamosios chirurgijos licencijuotas specialistas, tikrasis Lietuvos plastinės ir atstatomosios chirurgijos, Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijų narys, buvęs Lietuvos plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas, tikrasis Amerikos plaštakos chirurgijos draugijos narys.

Per metus dr. D. Radzevičius atlieka daugiau nei 500 estetinių ir per 100 plastinių atkuriamųjų operacijų. Jo mokiniai dirba prestižinėse Vilniaus klinikose. Dr. D. Radzevičius dalyvauja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės programoje “Lietuvos vaikų viltis”. Gydytojas buvo televizijos projekto “Grožio fabrikas” dalyvis, taip pat yra televizijos laidos „Bėdų Turgus” „Žaliojo Obuolio” laureatas.

Dovanų kupono galiojimo trukmė yra 6 mėnesiai nuo jo pirkimo datos.