Mediplorer

Mediplorer Carboxytherapy – tai veido odos priežiūros priemonių serija, kurios veikimas pagrįstas specifinėmis anglies dvideginio ir unikalių veikliųjų medžiagų savybėmis. Tai terapinė sistema, skirta atkurti ląstelių metabolizmą ir odos ląstelių gyvybines funkcijas, pagrįsta giliu transderminiu didelės koncentracijos molekulinio CO2 (anglies dioksido) prasiskverbimu ir stimuliuojančiu Mediplorer priemonių poveikiu.

Aktyvūs filtrai
N
MEDIPLORER CO2 GEL MASK  - Gelinė veido kaukė su anglies dioksidu, 6 vnt. MEDIPLORER CO2 GEL MASK - Gelinė veido kaukė su anglies dioksidu, 6 vnt.
101.00€
N
MEDIPLORER CO2 SHEET MASK -  CO2 lakštinių kaukių rinkinys, 5 vnt. MEDIPLORER CO2 SHEET MASK - CO2 lakštinių kaukių rinkinys, 5 vnt.
60.00€
N
MEDIPLORER-RADIANCE-LIFT-CREAM MEDIPLORER RADIANCE LIFT CREAM - Stangrinantis veido kremas, 50 ml
139.00€
N
MEDIPLORER-RADIANCE-LIFT-LOTION MEDIPLORER RADIANCE LIFT LOTION - giliai drėkinantis veido losjonas, 120 ml
101.00€
N
MEDIPLORER RADIANCE LIFT SERUM - Stangrinantis serumas veidui, 30 ml MEDIPLORER RADIANCE LIFT SERUM - Stangrinantis serumas veidui, 30 ml
115.00€

Medion Research Laboratories Inc. (Osaka, Japonija) buvo įkurta 1997 m. Šiandien įmonė turi gamybos patalpas Jokohamoje ir atstovybes Tokijuje ir Šanchajuje.

Sukurta mokslų daktaro Masato Hiki kartu bendradarbiaujant su Medion Research Laboratories Inc. (Japonija).

Dr. Masato Hiki daugelį metų dirbdamas dermatologijos srityje pirmasis atsitiktinai atrado ir pastebėjo CO2 poveikį odai prieš tai gydydamas ligonius turinčius negyjančias žaizdas ir pragulas. Po ilgus metus trukusių tyrimų ir bandymų stabilizuoti CO2 atrado būdą kaip galima anglies dvideginio teikiamą naudą pritaikyti ir naudoti estetinėje medicinoje.

Mediplorer priemonių išskirtinumas:

Inovatyvūs MEDIPLORER priemonių patobulinimai:

Išskirtinumas Gelinė kaukė CO2 MEDIPLORER:

Medion Research Laboratories Inc. priklauso daugiau nei 12 CO2 gelio kaukės patentų. Viso kompanija turi 21 pasaulinį patentą.

Pirmą kartą kosmetologijoje naudojama vandenyje tirpi vitamino E forma TPNa®, bei vitamino C APPS® forma su padidintu įsiskverbimu, kuris yra 100 kartų skvarbesnis ir pasiekia gilesnius odos sluoksnius nei kosmetologijoje naudojamas įprastas vitaminas C.

Naudojama patentuota transderminio aktyvių komponentų tiekimo sistema „Trijų fazių emulsinimo technologija“.

Naudojama „Drug Delivery System“ technologija.

Mediplorer priemonėse yra daug fotocheminių savybių turinčių ekstraktų bei antioksidantų ir itin veiksmingų suderintų peptidų.