Dažniausios manikiūro klaidos

Manikiūras - tai viena iš grožio procedūrų, kurią lengvai galime atlikti savarankiškai namuose, tačiau SUGIHARA klinikos nagų priežiūros specialistės Violetos teigimu, pastaruoju metu daugėja klientų, kurie pas specialistus ateina su nagų problemomis dėl netinkamai atlikto manikiūro namuose. Specialistė įvardija, kokios yra pagrindinės namuose atliekamos manikiūro klaidos: 

Manikiūro metu pažeidžiamas viršutinio nago sluoksnis, per daug apkarpomos odelės, dėl to silpnėja nagas, gali atsirasti infekcija, žaizdos. Ypatingai dažnai neteisingai atliekamas manikiūras namuose su aparatu. Aparatinį manikiūrą specialistė rekomenduoja atlikti tik salone, kadangi tai ypatingų žinių ir praktikos reikalaujanti procedūra.

Savarankiškai nusiimamas gelinis lakavimas. Dažnai klientės neranda laiko ateiti į saloną nusiimti gelinio lakavimo ir bando tai padaryti pačios namuose, tačiau tam netinkamai pasirenka priemones, per daug pažeidžią viršutinio nago sluoksnį arba per ilgai išlaiko acetoną ant nago. Jei jau nusprendėte pačios nusiimti gelinį lakavimą, pasirūpinkite tam tinkamomis priemonėmis, o naudojant nagų lako nuemėję (acetoną), specialistė jį rekomenduoja laikyti iki 5 minučių. 

Ilgai slepiami nago pakitimai. Nago plokštelės reljefo ar spalvos pakitimai neturėtų būti slepiami po nagų laku, o turėtų būti prižiūrimi ir gydomi su specialisto pagalba, kadangi net menkas pakitimas gali sukelti onicholizę – pataloginę būklę, kai nago plokštelė atkimba nuo nago guolio ir pasidaro oro tarpas po nagu, dėl kurio gali atsirasti grybelis, veistis bakterijos, prasideda uždegimai. 

Nedezinfekuojami įrankiai. Įrankiai, kuriais atliekate manikiūrą namuose, turėtų būti dezinfekuojami po kiekvienos procedūros net jei įrankiais nesinaudoja niekas kitas, o tik jūs.

Jei jau nusprendėte manikiūrą atlikti namuose, pasirūpinkite tam tinkamomis priemonėmis, geriausia, jog jas rekomenduotų nagų priežiūros specialistas, kuris įvertinęs jūsų nagų būklę parinks ir tinkamas priemones.

 

Dažniausios manikiūro klaidos