Ar žinote, kodėl taip svarbu naudoti saugias plaukų formavimo priemones?

Pastaruoju metu jau daug kas atkreipia dėmesį į plaukų priežiūros priemonių sudėtis, tačiau visai nesirūpina formavimo priemonių sudėtimis. Kodėl svarbu naudoti saugias plaukų formavimo priemones ir į ką reikėtų atkreipti daugiausia dėmesio jas renkantis, pataria plaukų meistrė, Kemon prekės ženklo technikė Viktorija Tabokė.

Viktorija, kodėl svarbu naudoti saugias plaukų formavimo priemones ir ar apskritai jos yra saugios naudoti?

Taip, kokybiškos, geros sudėties plaukų formavimo priemonės tikrai yra saugios naudoti, tačiau labai svarbu, kad bent minimalų suvokimą apie produktų sudėtis turėtų kiekviena moteris. Kai kurie kosmetikos ingredientai gali turėti neigiamos įtakos ne tik galvos odai ir plaukams, bet ir apskritai sveikatai bei aplinkai, todėl į naudojamų produktų sudėtis dėmesį tikrai vertėtų atkreipti.

Kaip gali pakenkti nekokybiški produktai?

Nekokybiškos, kenksmingos sudėties plaukų formavimo priemonės gali sudirginti galvos odą, gali atsirasti perštėjimas, išsivystyti alergija, išsausėti plaukai, jie gali pradėti skilinėti, elektrintis, veltis ir pan.

Kaip to išvengti? Kaip išsirinkti geras ir saugias plaukų formavimo priemones?

Rinkdamiesi plaukų formavimo produktus, niekada nesuklysite pasikonsultavę su savo meistru. Jeigu tokios galimybės nėra, labai svarbu žinoti, kokią funkciją produktas Jums turi atlikti? Ar pakelti plaukus nuo šaknų, ar sumažinti vėlimąsi, o galbūt apsaugoti nuo žalingo plaukams karščio? Taip pat svarbu, kad kosmetika, kurią išsirinkote, būtų pagaminta iš kokybiškų, natūralių, plaukus ir galvos odą tausojančių žaliavų, sudėtyje nebūtų labai agresyvių bei kenksmingų medžiagų, tokių kaip sulfatai, kancerogenai, alkoholis ir pan. Idealu, jei produktai yra sertifikuoti ir turi tai patvirtinančius dokumentus ar ženkliukus.

 Dirbate su Kemon produktais, kuo sužavėjo šis ženklas?

Man labai patinka Kemon prekės ženklas, nes tiek plaukų priežiūros, tiek formavimo produktai išsiskiria itin puikiomis sudėtimis ir rezultatais. Eksperimentuodami su vaistiniais augalais Kemon produktų kūrėjai suprato (o tyrimai patvirtino), kad specifiniai tokių augalų kaip geltonasis bobramunis, italinis šlamutis, sėjamasis linas ir didžiažiedė tūbė ekstraktų mišiniai turi priešuždegiminių, antibakterinių ir antioksidacinių savybių. Įvertinę naudą, Kemon ėmė juos naudoti savo produktuose. Dabar ant visų šio ženklo pakuočių galima pamatyti specialų „Velian“ ženkliuką, kuris ir rodo, kad produkte yra naudingų minėtų komponentų. Be to, Kemon kompanija naudoja aplinkai draugiškas pakuotes, kas šiuo metu taip pat itin aktualu. Šio ženklo formavimo priemonės visiškai patenkina daugelį profesionalių plaukų stilistų bei klientų poreikių ir padeda lengvai pasiekti norimą plaukų formavimo rezultatą.

O kokio rezultato galima tikėtis? Ar natūralu gali būti efektyvu?

Iš tiesų dažnai svarstoma, ar saugios sudėties produktai gali padėti pasiekti norimų rezultatų, tačiau iš patirties žinau, kad kompromisai tikrai nebūtini. Tobulai subalansuotais produktais tikrai galima sukurti puikiausią rezultatą. Be to, man labai patinka Kemon posakis, kad mokslas ir gamta sąveikauja kartu. Būtent ši sąveika Kemon produktuose ir leidžia maksimaliai tausoti plaukus ir pasiekti itin gerų rezultatų.

Kokį (-ius) produktą (-us) labiausiai rekomenduotumėte šiltajam sezonui?

Šį sezoną ypač madingas įvaizdis, kai plaukų spalva iš natūralių šaknų spalvos tolygiai pereina į šviesėjančius galus. Šio dažymo problema, su kuria susiduria klientai, yra ta, kad plaukų galiukai būna itin išsausėję, o natūralesnės plaukų šaknys greičiau riebaluojasi. Šios problemos sprendimui ir sezono „must have“ įvardyčiau Kemon „Disciplina“ kremą, kuris kontroliuoja, maitina ir švelnina plaukų galiukus, ir „Volume Dry“ purškiklį, kuris sugeria galvos riebalų perteklių, atgaivina antros dienos neplautos galvos įvaizdį, suteikia plaukams matiškumo ir pakelia juos nuo šaknų.

Ar žinote, kodėl taip svarbu naudoti saugias plaukų formavimo priemones?