Dovanojame 100 € botulino toksino procedūroms*!

Botulino toksino injekcijos klinikoje SUGIHARA

Jaunas ir dailus veidas, lygi aksominė oda – kiekvienos moters siekis. Deja, vyresniame amžiuje oda praranda stangrumą, atsiranda raukšlės, akių vokai apsunksta.

Siekiant išsaugoti ryškų, platų ir jaunatvišką žvilgsnį vis labiau  populiarėja nesudėtingos, tačiau labai efektingos akių vokų plastinės operacijos.

Dėl padribusių akių vokų, žmonės nevalingai raukia kaktą, kelia antakius, taip stengdamiesi atverti žvilgsnį, geriau matyti. Deja, dėl tokio įpročio susiformuoja raukšlės kaktos srityje, aplink akis. Siekiant maksimalaus efekto po plastinės vokų operacijos, dažnai rekomenduojamos ir botulino toksino injekcijos. Šių procedūrų dėka veidas tampa jaunesnis, žvalesnis.

 

Ypatingas pasiūlymas!

Atliekant vokų plastines operacijas DOVANOJAME 100 €  vertės nuolaidą botulino toksino procedūroms*.

 

 

*Pasiūlymas taikomas dr. Dariaus Radzevičiaus procedūroms: raukšlių korekcijai arba gausaus prakaitavimo mažinimui. Pasiūlymu pasinaudoti gali ir šeimos nariai. Pasiūlymas galioja konsultuotiems pacientams nuo 2017 m. lapkričio 6 d. iki 2018 m. sausio 15 d.. Daugiau informacijos: 85 270 5710,  8 698 53 901, info@sugihara.lt.

 

Naujiena! Visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite čia ir tel. 8 698 53 901 ar e. paštu info@sugihara.lt.

 

 

 

Sugihara klinikos plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius

 

 

Dėmesio! dr. Darius Radzevičius teikia ir preliminarias konsultacijas el. paštu radzevicius@sugihara.lt 

Šių konsultacijų tikslas – padėti apsispręsti dėl procedūrų ir operacijų bei pasirinkti specialistą. Pageidaujant gauti preliminarią konsultaciją, susisiekite su gydytoju asmeniškai el. paštu radzevicius@sugihara.lt.  

Atsakymą gausite tą pačią dieną!

How to enable JavaScript in your browser