fbpx

Treniruotė nėščiajai - NEMOKAMAI!

nesciuju manksta vandenyje

Pirmasis apsilankymas nėščiųjų mankštoje vandenyje NEMOKAMAS*!

*Būtina išankstinė registracija.

 

 

 

 

 

Nėščiųjų mankšta vandenyje (vandens aerobika)

 

Vandens aerobikos užsiėmimai vyksta darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. bei antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val.  (I-V) 12 val., II, IV – 18 val.

 

 

Nepersistenkite – judesius atlikite tolygiai, lėtai. Padarę keletą judesių tiesiog atsipalaiduokite ir supkitės ant vandens. Šiuo metu Jūsų stuburas ir vidaus organai ilsisi. Pajauskite malonumą nuo to, kad keletui minučių tapote lengva kaip pūkelis, kad galite laisvai judėti ir jums niekas netrukdo. Labai naudinga truputi panirti. Tai puiki treniruotė Jūsų plaučiams. Nardymas naudingas ne tik jums, bet ir Jūsų mažyliui – jis taip pat mokosi sulaikyti kvėpavimą. Tai jam pravers, nes vykstant gimdymui, sąrėmių metu naujagimiai dažnai jaučia deguonies trūkumą. Vandens aerobikos metu gerėja kraujotaka – mažylis gauna daugiau deguonies ir naudingų medžiagų.

Jeigu jūs vaikštote į baseiną tiesiog paplaukioti, tai nėštumo metu galima jį lankyti du kartus per savaitę. Tais atvejais, kai po saunos einate į vandens aerobiką, pakaks ir vieno karto per savaitę. Baseinas nėščiosioms Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje yra atviras kiekvieną dieną.

Nėščiųjų mankšta (vandens aerobika) turėtų būti lankoma sveikatingumo centre, kuriame vyksta nėščiųjų užsiėmimai, kur yra kvalifikuoti treneriai. Nuo to priklauso, ar Jūs pajusite tik malonumą, ar tuo pačiu gausite ir naudos.

Nėščiųjų mankšta vandenyje gali būti pradedama antro nėštumo trimestro pradžioje – tuomet mankšta galėsite mėgautis iki paskutinių nėštumo dienų, jeigu, žinoma, jums leis savijauta ir nebus prieštaravimų iš Jus prižiūrinčio gydytojo.

 

 

Svarbu! Nėščiosioms nekenkia švelni pirtis , bet reiktų vengti karštos vonios, kurios vandens temperatūra virš 38°C. Nereikėtų baseine būti ilgiau nei 45 minutes. Optimali baseino temperatūra nėščiosioms 24 – 28°C.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje esančiame Sveikatingumo komplekse (jame yra ir mūsų baseinas nėščiosioms) vandens aerobikos treniruotes veda aerobikos trenerė Eglė Petrauskienė.

Dėmesio! Maksimali buvimo baseino ir pirčių komplekse trukmė: 1 val. 30 min. Užsiėmimo trukmė: 30 min. Laikas baseino ir pirčių komplekse 30 min. prieš arba po mankštos.

 

Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

How to enable JavaScript in your browser