fbpx

Grožio pokyčių projektas – suduokite dvigubą smūgį raukšlėms!

Hialurono užpildai klinikoje SUGIHARA

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite „Neauvia Organic Stimulate“ užpildų injekcijas. Ypatingai švari hialurono rūgštis, gauta iš probiotinės, nepatogeniškos Bacillus Subtilis bakterijos užtikrina gydymo saugumą.

„Neauvia Organic Stimulate“ užpildų sudėtyje esantis kauluose randamas mineralas kalcio hidroksiapatitas stimuliuoja fibroblastus gaminti kolageną, todėl oda tampa stangresnė. Tai vienintelis hialurono rūgšties užpildas su 1 % kalcio hidroksiapatito pasaulyje, kuris ne tik puikiai drėkina odą ir užpildo raukšles, bet ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą.

 

„Neauvia Organic“ hialurono rugšties produktai – naujausias mokslo ir medicininių technologijų pasiekimas. Svarbus faktai apie „Neauvia Organic“:

* Visi „Neauvia Organic“ produktai yra 100% naturalūs ir palaipsniui visiškai pasišalina iš organizmo.

* Visi „Neauvia Organic“ produktai pagaminti taip, kad tiktų bet kokio amžiaus ir tipo odai.

* „Neauvia Organic“ produktų efektyvumą ir saugumą garantuoja Bacillus Subtilis hialurono rūgštis, kuri teigiamai veikia organizmą.

* „Neauvia Organic“ užpildų didelė koncentracija (26 – 28 mg/ml) užtikrina momentinį poveikį.

* „Neauvia Organic“ užpildai turi trimatę struktūrą su PEG (polietilenglikoliu), todėl garantuojamas ilgas produkto poveikis ir natūralus rezultatas.

* „Neauvia Organic Stimulate“ – tai unikalus hialurono rūgšties produktas, savo sudėtyje turintis 1% kalcio hidroksiapatito mikrosferu, be to, kad veikia kaip efektyvus užpildas, prisideda ir prie kolageno regeneracijos odoje.

 

Atsakykite į klausimus ir siųskite laišką adresu info@sugihara.lt

1. Jūsų vardas ir pavardė.

2. Tikslus amžius.

3. Ar anksčiau esate dariusi hialurono injekcijas veido srityje?

4. Kokias problemas norėtumėte išspręsti?

5. Parašykite, kodėl būtent jūs tiktumėte šiam pokyčių projektui.

6. El. pašto adresas, telefonas.

7. Prikabinkite portretinę nuotrauką ir laišką su atsakymais siųskite info@sugihara.lt

 

Laiškų laukiame iki gruodžio 5 d. Gruodžio 6 dieną išrinksime vieną laimėtoją, kurios pokyčius vėliau aprašysime ir pateiksime sskaitytojams.

How to enable JavaScript in your browser