Registracija

Paieška:

Rūgštiniai šveitimai

Viena dažniausiai atliekamų grožio ir odos priežiūros procedūrų, ženkliai pagerinančių odos struktūrą ir tekstūrą.

Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, paspartinama odos regeneracija, todėl po šių procedūrų sumažėja spuogai, veido raukšlelės, pigmentinės dėmės.

Cheminis odos šveitimas priklausomai nuo individualių kliento poreikių ir odos savybių atliekamas su SESDERMA, GUINOT, EXUVIANCE priemonėmis, taip pat su Mikro-Retinoliu ir kinrožių žiedų rūgštimi Pevonia Botanica Floracide. Rūgštinio šveitimo paslaugas su visomis minėtomis kosmetinėmis priemonėmis teikiame trijose SUGIHARA filialuose Vilniuje.

SESDERMA Cheminis odos šveitimas „Pelenės efektas“

Procedūra „Pelenės efektas“ skirta skaistumą bei stangrumą praradusioms, nualintoms, dehidratuotoms, sausoms odoms. Puikiai tinka atlikti prieš vakarėlį ar svarbią progą, kada reikia atgaivinti odą ir suteikti jai tonuso. Procedūros metu naudojamas švelnus cheminis pilingas su arginino ir pieno rūgštimis, kurios stangrina odą, drėkina, šviesina, bei turi antioksidacinių savybių. Praėjus pusvalandžiui po procedūros galima atlikti makiažą.

SESDERMA Cheminis odos šveitimas, atstatantis DNR struktūros pažeidimus

Tai unikalus cheminis pilingas, atstatantis DNR struktūros pažeidimus ir net po pirmos procedūros suteikiantis odai švelnumo, spindesio, skaistumo, nesukeldamas odos lupimosi, paraudimo ar pleiskanojimo. Pilingo sudėtyje esanti ferulo rūgštis (15%) – tai ypač stirpus antioksidantas, atitolinantis senėjimo procesus bei mažinantis jų pasekmes. Ši procedūra atstato ir apsaugo odos ląsteles nuo saulės spindulių poveikio bei odos pažeidimų, ypač stipriai sumažina odos senėjimo požymius.

SESDERMA Rūgštinis odos šveitimas su piruvine rūgštimi bei vitaminu C

Procedūra tinka brandžiai, suglebusiai, praradusiai skaistumą odai. Procedūra pasižymi ne tik jauninančiu efektu, bet drėkinančiomis, šviesinančiomis, antioksidacinėmis savybėmis.

SESDERMA Rūgštinis odos šveitimas  riebiai, porėtai į aknę linkusiai odai

Procedūra skaistina, stangrina, skatina odos regeneraciją ir reguliuoja riebalinių liaukų sebumo išsiskyrimą bei mažina uždegimą.

Naujiena! GUINOT drėkinamasis veido odos šveitimas HYDRA PEELING su rūgštimi PH

Procedūros metu giliai valoma veido oda, stimuliuojama ląstelių veikla, atstatoma odos PH. Šio šveitimo dėka naikinami senėjimo požymiai, odai suteikiamas švytėjimas, mažinamos pigmentinės dėmės ir šviesinama oda. Procedūra tinka visiems odos tipams.

GUINOT HYDRA PEELING su rūgštimi PH rezultatai:

 • 100 % moterų atrado būdą, kurio dėka veido odai suteikiamas spindesys, išgaunamas šviesesnis atspalvis ar net tonusas bei oda tampa švelnesnė  ir glotnesnė.
 • 80 %  moterų pastebėjo, kad sumažėjo tamsios veido odos dėmės ir tuo pačiu veidas vizualiai tapo jaunesnis.

Naujiena! GUINOT drėkinamasis veido odos šveitimas HYDRA PEELING HYDRABRASION

Dermabrazinio veido valymo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir skatinamas naujų ląstelių atsiradimas, stimuliuojama ląstelių veikla ir atnaujinama oda, ji tampa švelnėsnė ir gražesnė. Procedūros metu naudojama kaukė aktyviai ramina ir saugo odą, matina ir atkuria odos barjerą. Procedūra tinka jautriai odai.

GUINOT HYDRA PEELING HYDRABRASION rezultatai:

 • Naikina senėjimo požymius,
 • Suteikia odai švytėjimo,
 • Mažina tamsias dėmes,
 • Šviesina odą.

Pirmas pasaulyje pilingas su Mikro-Retinoliu brandžiai odai (Pevonia Botanica)

Mikro-Retinolis – pati stipriausia visapusiško odos atsatymo medžiaga. Retinolis suaktyvina pamatines ląsteles ir atkuria jų normalią veiklą.
Kai odos ląstelių veikla paspartinama, pagreitėja ir su amžiumi suletėjęs ląstelių skaidymasis – odos ląstelių atsinaujinimas normalizuojasi.

Unikalus, pirmas pasaulyje Micro-RetinolTM pilingas:

 • atstato normalią odos ląstelių veiklą – stabdo senėjimo procesus;
 • stangrina odą;
 • odos paviršius tampa akivaizdžiai lygesnis ir glotnesnis;
 • tinka randelių turinčiai odai;
 • didina drėgmę
 • šviesina odą

SESDERMA Veido odos šveitimas su migdolų rūgštimi

Slopina uždegimą, padeda kontroliuoti per didelę pigmentaciją, slopina odos paraudimą. Puikiai tinka gydant rožinę, taip pat jautriai odai, kuri netoleruoja kitų cheminių odos šveitimų. Gali būti naudojamas kaip paruošiamasis šveitiklis prieš gilesnių šveitiklių naudojimą. Galima atlikti ir vasarą. Rekomenduojama atlikti 4 procedūras kas 7-14 dienų.

SESDERMA Veido odos šveitimas su salicilo rūgštimi

Rekomenduojamas aknės pažeistai, spuoguotai odai. Mažina veido odos šiurkštumą bei strazdanas, taip pat padeda gydant rožinę, melazmą, lentigo dėmes. Rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kursą kas 10 dienų. Norint pasiekti didžiausią efektą reikėtų kursą kartoti 2-3 kartus per metus.

EXUVIANCE cheminis odos šveitimas

Atkuriamoji odos šveitimo procedūra, skirta odos struktūrai pagerinti ir jos trūkumams (smulkioms raukšlėms, pigmentacijai, paviršiniams spuogų paliktiems randams ir išbėrimams) mažinti. Ją galima naudoti periodiškai kaip šveičiamąjį odos valymą arba kaip procedūrą, skirtą UV spindulių sukelto odos senėjimo požymiams mažinti.

Rūgštinis veido šveitimas Pevonia Botanica Floracide

Pyruvic Flower Acid – tai vienas iš naujausių kosmetinių atradimų. Ši rūgštis išgaunam iš kinrožės žiedų. Drėkina, suteikia odai minkštumo, lygumo.

 

Procedūros atliekamos: Klinikoje SUGIHARA  Tel. (8 5) 270 5710, SUGIHARA SPA centre Akropolyje, Vilniuje  Tel. (8 5) 249 27 01, SUGIHARA filiale Senamiestyje Tel. (8 5) 262 91 87

DELFI TV Gyvai konferenciją su SUGIHARA kosmetologe D. Eidukiene apie veido odos priežiūrą galite žiūrėti čia.

Šias procedūras galite atlikti ir SUGIHARA SPA centre Vilniaus „Akropolyje“ (Ozo g. 25). Darbo laikas: pirmadieniais-sekmadieniais nuo 10 val. iki 22 val., tel. (8 5) 249 2701, (8 698) 25355.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 14, 48 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už specialisto laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus specialisto laikas naudojamas neproduktyviai.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ siekia visuomet užtikrinti kokybišką, efektyvų ir sklandų paslaugų teikimą. Todėl įspėjame, kad kliento vėlavimo atveju Klinika pasilieka teisę atlikti būtinus veiksmus sklandžiam tolimesniam klientų priėmimo laiko užtikrinimui. Daugiau nei 15 min. pavėlavimo atveju bus sutrumpintas pavėlavusio kliento paslaugos teikimo laikas, o jei tai neįmanoma – pasiūlytas kitas, klientui tinkamas laikas.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus