NEOSTRATA

Esant poreikiui, Jūsų norimas kosmetikos prekes galime išsiųsti paštu. Daugiau informacijos el. p.: spaakropolis@sugihara.lt, info@sugihara.lt arba tel.: (8 5) 249 2701. Dėmesio – siunčiant prekes paštu, kiekio nuolaidos netaikomos.

 

VALIKLIAI

Visų tipų odos valymas

Veido prausiklis / „NeoStrata Facial Cleanser“, pH 3.3
(4% gliukonolaktono, pantenolis) yra neriebus, bemuilis valiklis, puikiai nuvalo makiažą. Šis produktas yra idealus pirmas kasdienės odos priežiūros žingsnis: tinka naudoti kartu su bet kuriuo NeoStrata veido produktu, taip pat su kitais gydomaisiais produktais.
Talpa 100 ml buteliukas

 Valymas

Putojantis glikolinis prausiklis /„NeoStrata Foaming Glycolic Wash“, pH 4.5
(18% glikolio rūgšties ir 2% laktobiono rūgšties) stiprus produktas, skirtas odai valyti ir paruošti NeoStrataveido produktams. Rekomenduojamas naudoti 2-3 kartus per savaitę.
Talpa 100 ml buteliukas su dozatoriumi

Aknės gydymas

Antibakterinis prausiklis / „ Clarifying Cleanser“, pH 3.5
(4% gliukonolaktono ir 1% triklozano) nedirginantis, putojantis, bemuilis ir antibakterinis prausiklis, valantis ir gerinantis visų tipų odos būklę. Ypač tinka riebiai ir į aknę linkusiai odai arba nuo prausimosi su muilu sudirgstančiai odai.
Talpa 200 ml buteliukas su dozatoriumi

DRĖKINAMIEJI PRODUKTAI

Drėkinimas/senėjimo lėtinimas

Dieninis apsauginis kremas su SPF 15 / „NeoStrata Daytime Protection Cream SPF 15″, pH 3.8

(8% gliukonolaktono, 2% laktobiono rūgšties ir vitaminas E) puikiai drėkinantis ir stabdantis senėjimą kremas, kuris turi plataus spektro UVA/UVB saulės filtrų ir tinka visų tipų odai. Skirtas visų tipų odai.
Talpa 40 g tūbelė

 

Drėkinimas/senėjimo stabdymas

Ypač drėkinantis veido kremas / „Neostrata Ultra Moisturizing Face Cream“, pH 3.5
(10% gliukonolaktono, vitamino E ir vitaminų B kompleksinis faktorius) yra sukurtas veido ir kaklo odai drėkinti ir matomiems senėjimo požymiams mažinti. Produktas tinka visų tipų odai, taip pat esant rožinei, egzemai, atopiniam dermatitui.
Talpa 40 g tūbelė

 

 

Drėkinimas/senėjimo lėtinimas

Ypač lyginantis kremas / „NeoStrata Ultra Smoothing Cream“, pH 3.8
(8% glikolio rūgšties ir 2% citrinų rūgšties) siūlomas tiems, kurie pirmą kartą veidui naudoja AHR turinčius preparatus ir kurių oda nėra jautri. Kremas lengvai šveičia, drėkina ir kasdien prižiūri saulės pažeistą odą. Siūlomas naudoti prieš šveitimą glikolio rūgštimi.
Talpa 40 g tūbelė

Drėkinimas/senėjimo lėtinimas

Ypač lyginantis losjonas / „NeoStrata Ultra Smoothing Lotion“, pH 3.8
(8% glikolio rūgšties ir 2% citrinų rūgšties) yra ideali drėkinamoji ir šveičiamoji terapija sausai ir šiurkščiai kūno, rankų bei veido odai. Lengvos tekstūros emulsija siūloma naudoti prieš šveitimą glikolio rūgštimi.
Talpa 200 ml buteliukas

Drėkinimas/senėjimo lėtinimas/suaugusiųjų aknės gydymas

Biodrėkinamasis kremas/„NeoStrata Bio-Hydrating Cream“, pH 3.2 

(15% gliukonolaktono) yra labai stiprus kremas, skirtas ilgalaikiam drėkinimui ir sukurtas tiems pacientams, kurie negali naudoti glikolio rūgšties produktų, bet nori veiksmingo kremo su AHR.
Talpa 40 g tūbelė

 

 

Drėkinimas/senėjimo lėtinimas

Losjonas PLUS su AHR 15/„NeoStrata Lotion Plus“, pH 3.7 
(15% glikolio rūgšties) yra ypač stiprus šveičiamasis losjonas, kuris gali sumažinti pastebimus senėjimo požymius, išlyginti odos atspalvį ir pagerinti bendrą kūno odos tekstūrą. Šį stiprų produktą rekomenduojama naudoti po „Ultra Smoothing Lotion“.
Talpa 200 ml buteliukas

INTENSYVŪS DRĖKINAMIEJI PRODUKTAI

Intensyvus drėkinimas

Bioninis veido kremas/„NeoStrata Bionic Face Cream“, pH 4.0
(8% gliukonolaktono ir 4% laktobiono rūgšties) yra jauninamasis kremas, intensyviai drėkinantis bet kurio tipo odą, taip pat ir rožinės pažeistą bei atopinę. Tai ideali priežiūros priemonė sausai odai ir po įvairių procedūrų: šveitimo su glikolio rūgštimi, nešlifuojančių lazerinių procedūrų, IPL (intensyvios šviesos impulso terapija) ir mikrodermabrazijos. Kremas riebios tekstūros.
Talpa 40 g tūbelė

 

 

Drėkinimas/jauninimas

Bioninis losjonas / „NeoStrata Bionic Lotion“, pH 3.8
(12% gliukonolaktono, 3% laktobiono rūgšties ir vitaminas E) yra lengvos tekstūros emulsija, tinkanti visų tipų odai. Ramina, drėkina ir pagerina sausos odos būklę. Šis produktas tinka ir labai sausai ar pleiskanojančiai odai, taip pat egzemos ar kserozės (sausmė) pažeistai odai. Tai ideali priežiūros priemonė sausai odai ir po įvairių procedūrų: šveitimo su glikolio rūgštimi, nešlifuojančių lazerinių procedūrų, IPL (intensyvios šviesos impulso terapija) ir mikrodermabrazijos.
Talpa 100 ml buteliukas

 

INTENSYVŪS JAUNINAMIEJI PRODUKTAI

Intensyvus ypač saulės pažeistos odos jauninimas

Atnaujinamasis kremas / „NeoStrata Renewal Cream“, pH 3.2
(12% gliukonolaktono ir 1% proretinolio) yra intensyvus senėjimą stabdantis kremas, nuo kurio saulės spindulių pažeista oda tampa lygesnė, sveikesnė ir jaunesnė. Dėl vitamino A darinio šis produktas nerekomenduojamas jautriai odai.
Talpa 30 g tūbelė

PIGMENTINES DĖMES ŠVIESINANTYS PRODUKTAI

Hiperpigmentacija

*Šviesinamasis kremas su SPF 15 /„NeoStrata Brightening Cream SPF 15″, pH 4.0
(2% arbutino, 4% gliukonolaktono, 3% laktobiono rūgšties, 2% migdolų rūgšties, 1% citrinų rūgšties ir SPF 15) yra dieninis drėkinamasis šveitiklis be hidrochinono, kuris balina odos pigmentines dėmes. Plataus spektro UVA/UVB saulės filtrai ir antioksidantai padeda apsisaugoti nuo saulės žalingo poveikio.
Talpa 30 g tūbelė

Pigmentines dėmes šviesinanti želė

*„NeoStrata Pigment Lightening Gel“, pH 3.8
(2% kojo rūgšties, 4,5% glikolio rūgšties, 5% gliukonolaktono, 1% citrinų rūgšties plius odos šviesinamoji sistema) yra neriebi želė be hidrochinono, turinti patvirtintą odos šviesinimo sistemą (pieno rūgštis, meškauogių lapai, šilkmedžių šaknų ekstraktas ir citrinos rūgštis, sujungta su kojo rūgštimi) pigmentinėms dėmėms balinti.
Talpa 40 g tūbelė

*Šie produktai yra tinkantys baziniai kremai hidrochinonui įmaišyti (gamybinėse vaistinėse).

RIEBIOS/SPUOGUOTOS ODOS PRODUKTAI

Riebi oda/aknė

Riebios odos tirpalas / „NeoStrata Oily Skin Solution“, pH 3.9
(8% glikolio rūgšties) padeda pašalinti riebalų ir kitų lipidų perteklių į spuogus linkusioje odoje. Šis produktas veiksmingai išvalo užkimštas veido ir kūno poras.
Talpa 100 ml buteliukas

Riebi oda

 

Riebalus reguliuojanti želė / „NeoStrata Oil Control Gel“, pH 4.0
(4% gliukonolaktono ir 4% migdolų rūgšties) yra neriebi želė, sukurta su Asebiol® veido riebalų pertekliui reguliuoti. Švelniai šveičia ir lygina odą.
Talpa 30 ml buteliukas su dozatoriumi

 

 

 

Aknė

Spuogus gydanti želė / „Spot Treatment Gel“, pH 3.0
(2% salicilo rūgšties, vitamino A acetatas, NeoHydroxy kompleksas – O-acetil-migdolų rūgšties, vyno r. ir citrinų r. derinys) yra šviesiai geltona želė, tepama ant spuogelių ir išbėrimų.
Talpa 15 g tūbelė

 

 

 

PROBLEMINĖS SAUSOS ODOS PRODUKTAI

Probleminės sausos odos kremas / „PDS Cream“, pH 3.1
(NeoHydroxy kompleksas – AHR ir PHR derinys plius vitamino A acetatas ir antioksidantai) yra sukurtas labai sausai odai ir hiperkeratozei (per didelis odos suragėjimas) dėl kserozės (nenormalus odos sausumas, sausmė) ir ichtiozės (odos liga, kai ji panaši į žuvies žvynus) gydyti, kai nepadeda tradiciniai drėkikliai.
Talpa 100 ml

SPECIALŪS GYDOMIEJI PRODUKTAI

Pažeistiems nagams

Nagų būklę pagerinantis tirpalas / „Nail Conditioning Solution“ pH 2.7
(O-acetil- migdolų rūgštis, AHR antagonistas) skatina nagų ląstelių išsaugojimą ir stiprina bei apsaugo linkusius skilinėti ir lūžinėti nagus. Galima naudoti kartu su rankų ir nagų kremu. Idealiai tinkaonychoschizia (lėtinis lameralinis nagų sluoksniavimasis) sergantiems pacientams.
Talpa 7 ml buteliukas su aplikatoriumi (šepetėliu)

Sausai odai

Drėkinimas/jauninimas

Želė PLUS / „NeoStrata Gel Plus“, pH 4,1
(15% glikolio rūgšties) yra neriebi, greitai susigerianti šveičiamoji želė šiurkščiai, sausai ir sustorėjusiai odai prižiūrėti. Be to, ji padaro riebią ir į spuogus linkusią odą sveikesnę, lygesnę, vienodesnio atspalvio. Puikiai tinka gydyti suaugusiųjų aknę.
Talpa 100 ml buteliukas

 

 

 

 

Esant poreikiui, Jūsų norimas kosmetikos prekes galime išsiųsti paštu. Daugiau informacijos el. p.: spaakropolis@sugihara.lt, info@sugihara.lt arba tel.: (8 5) 249 2701. Dėmesio – siunčiant prekes paštu, kiekio nuolaidos netaikomos.

How to enable JavaScript in your browser