Psichologas pataria

Pataria psichologas

 

Kankina nerimas? Sunku susikalbėti su artimaisiais žmonėmis? Problemos šeimoje? Norite pasidalinti savo rūpesčiais ir kartu rasti sprendimą?
Kviečiame drąsiai užduoti savo klausimus mūsų psichologei Rūtai Suchockaitei. Ji pateiks savo įžvalgas ir rekomendacijas (klausimo autorius nebus nurodomas). Savo klausimus rašykite el.paštu info@sugihara.lt

 

 

Moterys ir skyrybos

Pirmiausia, labai svarbu moteris išklausyti ir suprasti kaip jos jaučiasi, bei priežastis – kodėl jos taip jaučiasi. O jų gali būti įvairių. Nuo to priklauso tolimesni psichologo veiksmai.
Dauguma moterų į psichologą kreipiasi kamuojamos emocinių sunkumų ir nuolat apie juos galvoja. Mūsų smegenys yra ribotos apimties, todėl jeigu jos apkrautos depresyviomis mintimis, nebelieka vietos kitkam.
Skaityti daugiau

 

 

Problemos dėl nemigos. Kaip jas spręsti?

Sveiki, jau kelis metus nemiegu visai be vaistų. Bandžiau nenaudoti, bet tada paryčiais užmiegu maksimum valandai. Bet kas keisčiausia – dieną galiu užmigti ir pailsėti. Netgi kelias naktis nemiegant, naktys – bemiegės. Tada prasideda vos ne haliucinacijos. Jei labiau fiziškai pavargstu, naktį užmigti tai nepadeda. Didelių stresų buvo, labai. Ačiū
Skaityti daugiau

 

 

Pykti ar ne – pasirinkti galime patys

Dažną iš mūsų bent kartą gyvenime yra užvaldžiusi būsena, kuomet norėjosi šaukti, visus primušti, viską sugadinti, sugriauti, sunaikinti, atkeršyti. Taigi, kas yra pyktis? Ar yra būdų kaip jį suvaldyti?
Skaityti daugiau

Apie meilę vedusiam. Kodėl jis nenori skirtis?
Susipažinau su vedusiu vyriškiu. Prasidėjo mūsų gražūs romantiški pasimatymai, po darbo pasitikdavo su gėlėmis, iki paryčių gerdavome kavą ir šnekučiuodavomės apie viską ir apie nieką. Apie jausmus ir ateities planus nekalbėdavome. Maniau, kad buvo viskas aišku ir be žodžių: jis nutrauks savo nevykusią santuoką, sukursime svajonių santykius ir gyvenimą kartu. Kur mane nuves tokie santykiai?
Skaityti daugiau

 

 

Vaikas ir kompiuteris – drausti ar leisti?

Mūsų vaikų karta auga kompiuterių amžiuje ir visi jie beveik nuo lopšio daugiau ar mažiau supranta apie šias sudėtingas technologijas. Neretai jiems lopšines dainuoja ne mama, bet „išmanusis“ telefonas. Nuo šios būtinosios ir, neabejotinai, labai palengvinančios žmonių kasdienybę šiuolaikinio gyvenimo dalies nepabėgsime.
Skaityti daugiau

How to enable JavaScript in your browser