Ozono mišinio injekcijos veido srityje

Kuo naudingos ozono mišinio injekcijos veido srityje?

Ozonas plačiai naudojamas beveik visose grožio terapijos srityse. Puikių rezultatų sulaukiama naudojant ozonoterapiją senstančios odos jauninimui.
Jau po pirmųjų ozono mišinio injekcijų į problemines veido, kaklo, dekoltė vietas pastebimas mažųjų raukšlelių mažėjimas, stambesės raukšlės tampa ne tokios ryškios. Į paodį įvestas mišinys keičia senųjų baltymų struktūrą, skatina kolageno ir elastino – pagrindinių odos statybinių medžiagų, išlaikančių odos struktūrą – gamybą. Atlikus rekomenduojamą procedūrų kursą, oda stangrėja, suteikiamas „liftingo“ (odos pakėlimo) efektas.
Italijos grožio meistrai, seniausiai ir aktyviausiai taikantys ozoną grožio industrijoje, siūlo prieš procedūrą odą paruošti vakuminiu masažu ozonuotu aliejumi. Tokiu būdu aktyvinama probleminių vietų kraujotaka, ozonuotas aliejus sudrėkina ir įsigeria į odos paviršių padidindamas ozono mišinio injekcijų rezultatą.
Procedūrų efektyvumas dar didesnis jei vietinio pobūdžio ozonoterapija derinama su visą organizmą veikiančiomis procedūromis – ozonuoto fiziologinio tirpalo infuzija, didžiąja ar mažąja hemoterapijomis.

 

 

Ozono injekcijos gali būti taikomos ne tik norint atjaunininti veido odą, bet ir kaip papildomas tam tikrų odos problemų, pavyzdžiui, jaunatvinių spuogų (acne), šalinimo metodas.

 

Kaip vyksta pati procedūra?

Atliekamos poodinės ozono mišinio injekcijos į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės (aplink akis, lūpas) ar suglebusi oda. Įvairiose veido vietose leidžiamas skirtingos koncentracijos ozono mišinys, todėl tai atlieka gydytojas.

 

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, skausmas gali būti juntamas tik adatų dūrimo metu. Po procedūros gali būti juntama šiluma veido srityje.

 

Koks rekomenduojamas procedūrų kursas?

Efektyviausias rezultatas pasiekiamas po 10-12 procedūrų kurso. Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę.
Norint išlaikyti rezultatą, rekomenduojama atlikti 2 kursus per metus, o po jų – 1 palaikančią procedūrą per mėnesį.

 

Kontraindikacijos:

Ūmus miokardo infarktas, ūmus hemoraginis insultas, ūmūs kraujavimai, menstruacijos (2 d. prieš ir po), hipertireozė, trombocotopenija, traukulinės ligos, ūmi alkoholinė intoksikacija, panaudojus alkoholio, alergija ozono kvapui, prieš ir po operacijų, nėštumo ir kūdikio maitinimo laikotarpiu.

 

Kiek trunka procedūra?

Procedūra trunka 30 min.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710,  (8 5) 270 5777.

 

How to enable JavaScript in your browser