Vakuuminis veido ir kūno masažas ozonuotu aliejumi

Ozono terapijaVakuuminis veido ir kūno masažas ozonuotu aliejumi

 

Geriausių rezultatų grožio srityje sulaukiama naudojant ozonterapiją kompleksiškai su kitomis priemonėmis. Išskirtinių rezultatų efektą suteikia vakuuminis masažas atliekamas su ozonuotu aliejumi. Naudojami specialūs veido arba kūno procedūroms skirti vakuuminio masažo antgaliai.

 

Veido vakuuminis masažas su ozonuotu aliejumi atliekamas specialia metodika ir specialiu antgaliu. Tokiu būdu atliekant veido masažą gaunama keleriopa nauda ir greitai vizualiai pastebimas rezultatas.

 

Ozonu prisotintas aliejus aktyvina organizmo apsauginę antioksidacinę sistemą, gerina deguonies įsisavinimą į odą, kraujotaką. Tokiu būdu ozonuotas aliejus stabdo veido odos senėjimo procesą, skatina jos atsinaujinimą, atlieka priešbakterinę/virusinę apsaugą bei padidina veido odos atsparumą išorinei agresyviai aplinkai. Reguliariai atliekant šią procedūrą palaikomas geresnis odos tonusas, elastingumas, spalva, aksominis švelnumas. Tokiu būdu veido oda ne tik gražėja, bet ir tampa sveikesnė. Rekomenduojamas kursas – 5 – 10 procedūrų.

 

Kūno vakuuminis masažas su ozonuotu aliejumi atliekamas specialiu antgaliu bei naudojant specialią ritminę vakuuminio masažo metodiką. Šiuo atveju ozonoterapijos poveikis yra anticeliulitinis. Ozonas atkuria mikrocirkuliaciją, stimuliuoja organizmo oksidacinius atsinaujinimo procesus, taip pat pagerina ląstelių aprūpinimą energija, kitaip tariant, jas „atgaivina“, stimuliuoja apykaitos procesus jungiamajame audinyje, kuris išsidėstęs strijų zonose. Strijos pradeda įgauti sveikos odos spalvą ir pasidaro lygesnės.

 

Vakuuminis masažas judesiais, kurie prilygsta limfodrenažiniam ir anticeliulitiniam masažams, mažina poodinį riebalų sluoksnį, lygina odą. Tokiu būdu oda ne tik gražėja, bet ir tampa sveikesnė. Rekomenduojamas kursas – 5 – 10 procedūrų.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777, (8 5) 270 5722 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

 

Vakuminis vienos kūno zonos masažas su ozonuotu aliejumi (nugara, pilvas, sėdmenys, liemuo) atliekant kitas ozono terapijos procedūras, pvz., ozono mišinio injekcijas kūno srityje

 

Vakuminis veido masažas su ozonuotu aliejumi prieš atliekant ozono mišinio injekcijas veido srityje

 

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710 (8 5) 270 5777.

How to enable JavaScript in your browser