Ozono mišinio injekcijos kūno srityje

ozonas

Celiulitas ir riebalų sankaupos probleminėse kūno vietose – opi daugelio moterų problema, kamuojanti ne tik viršsvorio turinčias, bet ir lieknesnes moteris. Šie sutrikimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių – genetinių riebalinio audinio savybių, nesveikos mitybos, endokrininių pakitimų. Celiulitas dažnai prasideda dar jauname amžiuje (apie 20 metų), išvešėja ir tampa itin ryškus, neestetiškas sulaukus 30-40 metų.

 

Dėl kokių priežasčių atsiranda celiulitas ir riebalų sankaupos? Pagrindinė priežastis – poodinio riebalinio sluoksnio mikrocirkuliacijos sutrikimas. Šis sutrikimas padeda išvešėti riebalinį sluoksnį jungiantiems audiniams, ir būtent dėl to išryškėja „celiulitiniai mazgeliai“, suteikiantys apelsino žievelės išvaizdą.

 

Kuo naudingos ozono mišinio injekcijos kūno srityje? Ozono mišinys, suleistas į tokius „celiulitinius mazgelius“, atstato sutrikusią mikrocirkuliaciją. Ozono veikiami hidrofobiniai lipidai virsta į mažiau patvarius hidrofilinius lipidus, kurie ištirpsta iš susidariusios jungiamųjų audinių luobelės – „celiulitinio mazgelio“.
Procedūra atliekama naudojant specialų ozonogeneratoriaus režimą, kuris vienu metu penkiomis adatėlėmis leidžia sumažinto slėgio ozono mišinį. Viename plote ozonas gali būti leidžiamas iki 8 minučių, po to adatėlės perkeliamos į kitą plotą. Tokiu būdu per 30-40 min. ozonas suleidžiamas į vieną iš probleminių kūno zonų – pilvą, šlaunis, sėdmenis ar liemenį.
Norint pagreitinti ir pagerinti vizualinį efektą, patariama prieš ozono mišinio injekcijas planuojamoje kūno vietoje atlikti vakuuminį masažą su ozonu prisotintu aliejumi.

 

Koks procedūros poveikis?

Pastebėta, kad po atlikto rekomenduoto procedūrų kurso 31% moterų probleminių vietų tūris sumažėjo 4 cm, 58% sumažėjo 5-6 cm, o 11% sumažėjo 7-8 cm.

 

Kas atlieka injekcijas?

Procedūra atliekama prižiūrint bendrosios praktikos gydytojui.

 

Kaip vyksta pati procedūra?

Procedūra atliekama penkiomis injekcinėmis adatėlėmis vienu metu. Adatėlės prijungiamos prie ozonogeneratoriaus, kuris nuolat teikia sumažinto slėgio tam tikros koncentracijos ozono mišinį.

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, neintensyvus skausmas gali būti juntamas tik adatėlių dūrimo metu. Kūno zonos, kuriose yra strijų, gali būti jautresnės.

 

Koks rekomenduojamas procedūrų kursas?

Efektyviausias rezultatas pasiekiamas po 10-12 procedūrų. Pirmosios 6-8 procedūros atliekamos 2 kartus per savaitę, kitos 4-8 – po vieną procedūrą per savaitę, o likusios 4 procedūros – 1 procedūra kas 2 savaites. Pasiektas rezultatas išlieka 4-6 mėn. Norint, kad pasiektas rezultatas išliktų, praėjus 2-3 mėnesiams po pilno kurso reikia kartą per mėnesį atlikti po vieną palaikančią procedūrą.

 

 

Kiek trunka procedūra?

Vienos probleminės zonos ozonoterapijos procedūra trunka 30-45min.

 

 

Ar galimas neigiamas šalutinis poveikis?

Nesant kontraindikacijoms iki šiol nėra pastebėta jokio šalutinio procedūros poveikio.

 

Kontraindikacijos:

Ūmus miokardo infarktas, ūmus hemoraginis insultas, ūmūs kraujavimai, menstruacijos (2 d. prieš ir po), hipertireozė, trombocotopenija, traukulinės ligos, ūmi alkoholinė intoksikacija, panaudojus alkoholio, alergija ozono kvapui, prieš ir po operacijų, nėštumo ir kūdikio maitinimo laikotarpiu.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.:  (8 5) 270 5710,  (8 5) 270 5777.

 

How to enable JavaScript in your browser