Intraveninė ozonuoto fiziologinio tirpalo infuzija

ozonasOzonuoto fiziologinio tirpalo intraveninė infuzija – jaunystės eliksyras

 

Vertingiausios ozonoterapijos savybės

  • Pagerina audinių aprūpinimą deguonimi.
  • Normalizuoja limfos ir kraujo apytaką.
  • Normalizuoja medžiagų apykaitą audiniuose.
  • Skatina biologiškai aktyvių medžiagų gamybą.
  • Stimuliuoja imunitetą.
  • Gerina bendrą savijautą.

 

Ozonuoto fiziologinio tirpalo intraveninė infuzija

Reguliarus kraujo ir audinių prisotinimas ozonu (t.y. triatomiu deguonimi O3) šiandien pasaulyje yra viena populiariausių sveikatinimo tendencijų.Tokios ozonoterapijos veikimo principas yra deguonies išsilaisvinimas tose vietose, kuriose ląstelės dėl vienos ar kitos priežasties „blogai kvėpuoja“. Neatsitiktinai tarp kitų medicinoje ozoną naudojančių sričių labiausiai paplitęs intraveninis nesudėtingas būdas, kai kraujo srovė išnešioja suleistą gyvybingąjį ozoną po visus audinius, ir taip organizmas gauna pakankamą kiekį deguonies, kurio šių laikų žmonėms itin trūksta.

 

Profilaktinis poveikis

Ozonoterapija profilaktiškai gydomos tokios paplitusios ligos, kaip aterosklerozė, išeminė ir hipertoninė širdies liga, kvėpavimo takų, virškinimo, dermatologinės, ginekologinės, neurologinės, infekcinės ligos. Ozono pritaikymas medicinoje pagerina gydymo rezultatus, sumažina gydymo trukmę 15-25 proc.

 

Stabdo senėjimo procesą

Senstant kraujagysles chroniškai veikia deguonies nepakankamumas, dėl to vyresniems žmonėms dažnai prastėja atmintis, mažėja fizinis aktyvumas, jaučiamas silpnumas – ozonoterapija efektyviai mažina šiuos požymius.
Ozono procedūrų poveikis vyresnio amžiaus žmonėms apima kelias svarbias gyvenimo sritis – bendrą sveikatą, esamų ligų gydymą ir prevenciją, ryškų išvaizdos ir savijautos pagerėjimą ir galiausiai – bendros gyvenimo kokybės pagerėjimą.

 

Itin patikimas ozono generatorius

Ozonoterapijai naudojamas visiškai švarus ozono-deguonies mišinys, gaminamas specialių generatorių iš medicininio deguonies. Šį visiškai švarų ozono-deguonies mišinį sudaro 5 proc. ozono ir 95 proc. deguonies, jame nėra jokių kitų cheminių priemaišų.

 

Didesnis ozonuoto fiziologinio tirpalo intraveninė infuzijos procedūros saugumas ir efektyvumas
Egzistuoja dvi ozonoterapijos mokyklos: Europinė ir Rusiškoji. Europinė paremta Vokietijoje atliktais tyrimais ir sudaryta metodika naudojant didesnes ozono koncentracijas. Vokiškosios metodikos ozonoterapijos ašis yra didžioji autohemoterapija, o Rusiškosios – fiziologinio tirpalo prisotinimas ozonu bei lašinės infuzijos būdu sulašinimas į veną.

 

Kitas išskirtinis Rusiškosios metodikos bruožas – nedidelės ozono koncentracijos, kadangi naudojant dideles ozono koncentacijas neretai neišvengiama komplikacijų – viena iš jų – flebitai (kraujagyslių sienelių uždegimas). Naudojant žemos koncentracijos ozono tirpalus gaunamas toks pat efektyvus terapinis rezultatas pilnai išvengiant perdozavimo galimybės. Klinikoje naudojamas ozonogeneratorius leidžia prisotinti fiziologinį tirpalą ozonu tuo pačiu metu atliekant infuziją į veną. Tai leidžia gydytojui tiksliai kontroliuoti ozonokoncentraciją ir dozę. Priešingu atveju, procedūros eigoje ozonas skyla į deguonį ir jo junginius, ko pasekoje organizmas gauna tik 67 proc. reikiamos ozono koncentracijos. Klinikoje ozonokoncentracija apskaičiuojama individualiai kiekvienam klientui mcg/kg kūno svorio.

 

Kam skirta procedūra?

Procedūra skirta tiek sveikam žmogui, tiek ir turint rimtesnių lėtinių ligų profilaktikai. Tinka tiek jaunesnio amžiaus, tiek ir vyresnio amžiaus žmogui. Vaikams procedūra nerekomenduojama. Geriausiai pasitarti su gydytoju, nuo kokio amžiaus pradėti procedūrą.

 

Ką būtina padaryti norint atlikti ozonuoto fiziologinio tirpalo intraveninės infuzijos procedūrą?

Prieš paskiriant ozonoterapijos procedūrą, būtina apsilankyti pas bendrosios praktikos gydytoją konsultacijai. Taip pat prieš pirmą procedūrą reikia atlikti tokius kraujo tyrimus: (bendrasis kraujo tyrimas (BKT), fibrinogenas, aktyvus dalinis tromboplastino laikas (APTT). Bendra tyrimų kaina prieš procedūrą Klinikoje – 68 Lt. Minėtus kraujo tyrimus galima atlikti ir ne Klinikoje. Tyrimai turėtų būti atlikti ne anksčiau kaip 14 d. iki procedūros atlikimo dienos.
Atlikus trijų procedūrų kursą, esant papildomam poreikiui, galima apsilankyti pakartotinai gydytojo konsultacijai bendros buklės įvertinimui. Tikslinga atsinešti ar atlikti Klinikoje tokius tyrimus: BKT, APTT, fibrinogenas ir diferencinis kraujo tyrimas. Visų po procedūros atliekamų tyrimų bendra kaina Klinikoje – 86 Lt. Pakartotinės konsultacijos metu gydytojas kartu su klientu sprendžia apie ozonoterapijos procedūrų tęstinumo reikalingumą.

 

Kaip vyksta pati procedūra?

Sterilus 200 ml ar 400 ml fiziologinis tirpalas prijungiamas prie ozonogeneratoriaus ir pradedamas sotinimas ozonu. Tuo pačiu metu sotinamas fiziologinis tirpalas leidžiamas į veną lašelinės infuzijos pagalba.

 

Kiek užtrunka procedūra?

30-45 min.

 

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Rekomenduojama atlikti 6-10 procedūrų. Tačiau jau 3 procedūrų gali pasijausti akivaizdus būklės pagerėjimas. Gali būti atliekama ir viena procedūra, tik ryškaus poveikio ji gali neduoti.

 

Kiek ilgai trunka poveikis?

Teigiamas terapinis efektas po rekomenduojamo kurso pasireiškia visuomet ir yra ilgalaikis. Geriausia savijauta pasireiškia po 2-3 sav. po atlikto kurso.

 

Kaip dažnai galima kartoti procedūrą?

Ozonoterapijos kursai paprastai kartojami 2 kartus per metus

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga.

 

Kontraindikacijos:

Ūmus miokardo infarktas, ūmus hemoraginis insultas, ūmūs kraujavimai, menstruacijos (2 d. prieš ir po), hipertireozė, trombocotopenija, traukulinės ligos, ūmi alkoholinė intoksikacija, panaudojus alkoholio, alergija ozono kvapui, prieš ir po operacijų, nėštumo ir kūdikio maitinimo laikotarpiu.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

 

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

How to enable JavaScript in your browser