Ozonoterapija

ozonas_pagrindine_1Ozonoterapija Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA:

 

 

 

Prisiminkite orą po smarkios audros – kaip jis, „ozonuotas“, stebuklingai išbudina kūną ir sielą, tampa lengva kvėpuoti… O juk pajuntame tik ozono pėdsakus, nes ozoną užuodžiame net ir kai jo kiekis ore būna labai mažas – tik 0,001-0,01 mg/m3! Ir ta nedidelė jo dozė gali naikinti virusus, bakterijas, kenksmingus cheminius junginius, suteikia gaivos ir puikų aromatą visai planetai…Gamtoje kvapusis ozonas susidaro iš deguonies, veikiant saulės spinduliams ir žaibo iškrovoms. Deguonies molekulės susideda iš dviejų O2 atomų. Elektros srovė, tekanti per katodą, arba Saulė, veikiama ultravioletinių spindulių, deguonį paverčia ozonu, kurio molekulėje yra ne du, o trys deguonies atomai – ir tai lemia itin didelį aktyvumą. Skildamas ozonas (O3) atlaisvina trečią deguonies atomą ir jis tampa labai aktyvus, geba jungtis su įvairiomis ląstelės struktūromis, oksiduoja tai, ką vadiname vienu žodžiu -tarša (įvairius grožiui, sveikatai pavojingus junginius, patologinius mikroorganizmus).

 

 

 

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

 

Naudinga net ir sveikam

Ozono procedūros yra puiki išeitis imunitetui stiprinti, nemigai, lėtiniam nuovargiui įveikti, nuotaikai bei darbingumui pakelti. Pradėjus ozonoterapiją netrunka grįžti žvalumas ir energija. Arba jei dėl pervargimo paakius nuolat „puošia“ juodi ratilai, vis atsinaujina peršalimo ligos – po ozonoterapijos šios bėdos atsitraukia, pagerėja išvaizda. Ji netgi geba apmalšinti kamuojančius galvos skausmus ir migrenos priepuolius… Ozonas – natūralus „energinis dozatorius“. Populiariausia ir jau spėta pamėgti ozono terapijos procedūra – ozonuoto fiziologinio tirpalo intraveninė infuzija.

 

Profilaktinis poveikis

Ozonoterapija profilaktiškai gydomos tokios paplitusios ligos, kaip aterosklerozė, išeminė ir hipertoninė širdies liga, kvėpavimo takų, virškinimo, dermatologinės, ginekologinės, neurologinės, infekcinės ligos. Ozono pritaikymas medicinoje pagerina gydymo rezultatus, sumažina gydymo trukmę 15-25 proc.

 

Efektyvus lieknėjant, šalinant celiulitą

Pasitelkus ozonoterapiją lengviau ir efektyviau įveikiami opūs moterų išvaizdos ir sveikatos trūkumai – celiulitas, lokalios riebalų sankaupos. Ozonoterapija naikina pačią celiulito priežastį – detoksikuojantis O3 skatina limfos apytaką, neleidžia audiniuose kauptis toksinams.

 

Stabdo senėjimo procesą

Senstant kraujagysles chroniškai veikia deguonies nepakankamumas, dėl to vyresniems žmonėms dažnai prastėja atmintis, mažėja fizinis aktyvumas, jaučiamas silpnumas – ozonoterapija efektyviai mažina šiuos požymius.

Ozono procedūrų poveikis vyresnio amžiaus žmonėms apima kelias svarbias gyvenimo sritis bendrą sveikatą, esamų ligų gydymą ir prevenciją, ryškų išvaizdos ir savijautos pagerėjimą ir galiausiai – bendros gyvenimo kokybės pagerėjimą.

 

Itin patikimas ozono generatorius

Ozonoterapijai naudojamas visiškai švarus ozono-deguonies mišinys, gaminamas specialių generatorių iš medicininio deguonies. Šį visiškai švarų ozono-deguonies mišinį sudaro 5 proc. ozono ir 95 proc. deguonies, jame nėra jokių kitų cheminių priemaišų. Žymūs Rusijos federacijos Branduolinių tyrimų centro fizikai sukūrė technologiją, kurią panaudojus šiandien gaminami vieninteliai pasaulyje medicininiai ozono generatoriai, galintys itin tiksliai, saugiai ir patogiai kontroliuoti ozono-deguonies mišinio gamybą, jo koncentraciją procedūrų atlikimo metu esant reikiamam slėgiui. Grožio terapijos ir chirurgijos klinika įsigijo tokį „Medozons“ ozonogeneratorių. „Medozons“ ozonogeneratoriai pirmieji atestuoti ES ir turi CE sertifikatą.

 

Ekologiška galimybė gerinti savijautą ir puoselėti išvaizdą

Ozonoterapija – išvaizdos ir sveikatos gerinimas pasitelkiant vieną ekologiškiausių priemonių, t.y. ozoną (O3). Tai gamtos dovana mums, leidžianti neapkrauti savo organizmo cheminiais vaistais. O tai juk ypač aktualu šaltuoju sezonu. Be to, ozonoterapija – neskausminga, diskomforto nesukelianti procedūra. Ozono-deguonies mišinys, išgaunamas „Medozons“ ozonogeneratoriaus, įvedamas į organizmą poodinėmis injekcijomis, intraveniniu ar kitokiais būdais. Parinktas tam tikros koncentracijos mišinys naikina organizme esančias bakterijas, virusus, grybelius, gerina kraujotaką, normalizuoja medžiagų apykaitą, stimuliuoja imuninę sistemą, detoksikuoja organizmą, mažina deguonies nepakankamumą, kovoja su laisvaisiais radikalais, naikina herpio, papilomos ir hepatito virusus. Taip ozonoterapija aktyvina gyvybingumą, gerina išvaizdą, savijautą ir kraujo sudėties kokybę.

 

 

Ozonas tai…

 

„turtingojo“ deguonies giminaitis. Jo mikroinjekcijos gali gerokai sumažinti celiulitą, suminkštinti randus, pašalinti išsiplėtusių venų tinklą, išsiplėtusius smulkių venų kapiliarus.

stipriausias kenksmingų mikroorganizmų naikintojas. Jis padeda gydyti išorės ir vidaus negalavimus, žaizdas, opas, akivaizdžiai gerina odos būklę.

padėjėjas gyjant po plastinių operacijų. Mat ozono terapija ypač efektyviai skatina sveikimą ir užtikrina gerą odos būklę po jų. Pvz., daugiau kaip 7000 Vokietijos medikų gydydami pacientus naudoja ozoną.

senėjimą stabdantis elementas. Vis daugiau žmonių pasaulyje ozonavimo procedūromis siekia sulėtinti senėjimo procesą, gerinti išvaizdą, atkurti energinį organizmo balansą.

gelbėtojas nuo ekologinės taršos. Vadinasi, ozonoterapija idealiai tinka šių laikų ekologinės taršos ir deguonies trūkumo nuvargintam organizmui, nes jį aprūpina deguonimi, itin reikalingu gerai sveikatai, savijautai ir darbingumui palaikyti.

natūralus gamtos antibiotikas. Ozonu prieš šimtmetį per Pirmąjį pasaulinį karą buvo sėkmingai gydomos kareivių žaizdos, gangrena bei grybeliu pažeista oda. Vėliau ozonu pradėti gydyti ir vidaus organų negalavimai. Ypač sėkmingai – virusinės ir bakterinės kilmės. Mat veikiami aktyvaus deguonies, infekcijų sukėlėjai greitai žūva. Mokslininkai iki šiol nerado kito vaisto, kuris tokiomis stipriomis antiseptinėmis savybėmis prilygtų natūraliam gamtos antibiotikui – ozonui.

 

How to enable JavaScript in your browser