Naujiena! Grupinė aurikuliarinės akupunktūros terapija viršsvoriui mažinti

Tik klinikoje SUGIHARA!

Viršsvoriui atsikratyti organizuojamos aurikuliarinės akupunktūros grupinės terapijos nuo 3 ir daugiau dalyvių. Jei norite galite dalyvauti su draugais, ar artimaisiais, o gal ir bendradarbiais! Dėl konkretaus grupinės terapijos laiko teiraukitės tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02.

 

Grupinės terapijos metu kiekvienam grupės dalyviui atliekama aurikuliarinė akupunktūra padedanti mažinti viršsvorį. Jos eigoje bus suteikiama grupinė elgesio terapija susijusi su viršsvorio atsiradimu.

Moksliniai tyrimai rodo, jog grupinė terapija yra tokia pat, ar labiau efektyvi nei individuali terapija gydant priklausomybės ligas, viršsvorį, esant depresijai, nerimui ar tiesiog siekiant asmenybės augimo.

 

Elgesio terapija vykdoma grupiniuose užsiėmimuose apima šiuos elgesio koregavimo aspektus:

 • Tikslų nustatymas, problemų sprendimas
 • Motyvaciją skatinančios ir palaikančios technikos
 • Situacijos kontroliavimas, neplanuoto valgymo kontrolė
 • Savistaba, kalorijų skaičiavimas, valgymo sekimas
 • Valgymo elgesio valdymas, valgymo lėtinimas
 • Atkryčio prevencija
 • Socialinio aktyvumo skatinimas
 • Kognityvinis minčių performulavimas, kognityvinės strategijos keičiančios neigiamas mintis/mąstymą į labiau pozityvias ir konstruktyvias formuluotes.

 

Dieta, fizinis aktyvumas ir elgesio terapija

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtina dietos, fizinio aktyvumo ir elgesio terapijos efektingumą metant svorį. Fizinis aktyvumas (minimum 45min, 3 kartus savaitėje) kartu su žemo kaloringumo dieta, duoda žymiai didesnius svorio metimo rezultatus per 12 mėn, nei vien dieta. Tiek sportavimas be dietos, tiek dieta be sportavimo duoda mažesnius rezultatus metant svorį.

Po grupinių užsiėmimų, kviečiame apsilankyti SUGIHARA SPA, sporto ir sveikatingumo centre. Platesnę informaciją apie mūsų sveikatingumo centre teikiamas paslaugas galite gauti pas mūsų kūno specialistus, kurie patars Jums, kokios kūno procedūros efektingai padės pagerinti jūsų fizinę kūno formą.

 

Grupinės terapijos psichologinė nauda:

 • sudaro galimybę pažvelgti į save ir savo problemas kitų akimis, modeliuoti savo elgesį „čia ir dabar“, išbandyti save konkrečiose bendravimo situacijose.
 • didina pasitikėjimą savimi, o tai sukuria palankias prielaidas kelti užsibrėžtus tikslus bei siekti asmeninio tobulėjimo.
 • skatina žmogaus savimonę. Tai leidžia tikslingai veikti, tobulėti, kurti save, siekti užsibrėžtų tikslų. Veikiant kitų žmonių vertinimams bei paskatinimams, lyginant savo poelgių ir veiksmų motyvus, tikslus ir rezultatus su visuomenės priimtinomis socialinio elgesio normomis, susidaro tam tikras savo paties vaizdinys.
 • grupė sukuria palankias sąlygas mokytis užmegzti socialinį ryšį, sugebėti išklausyti, suprasti kitą žmogų, jo jausmus, gyvenimo pasirinkimus, įsitikinimus, problemas, mokytis priimti kitokią nuomonę, skatinti kurti ir palaikyti atviresnius bei nuoširdesnius ilgalaikius santykius, išmokti spręsti konfliktus, pajausti netinkamus savo elgesio modelius.
 • terapijos metu mokomasi valdyti ir mažinti nerimą, lavinami verbaliniai ir neverbaliniai įgūdžiai, kurie palengvina socialinį prisitaikymą, pavyzdžiui, kaip pradėti pokalbį ir jį palaikyti, nevengti akių kontakto, tinkamai apginti savo nuomonę ir t. t.
 • lavinami teigiamų jausmų ir emocijų raiškos įgūdžiai, išreiškiant simpatiją, džiaugsmą, pasitenkinimą, ugdant humoro jausmą.
 • grupinė terapija taip pat suteikia galimybę nariams mokytis vieniems iš kitų.  Grupė padeda kiekvienam dalyviui susipažinti su vienas kito gyvenimo patyrimu, problemų „kūrimo“ ir sprendimo būdais, integruoti šį patyrimą į savąjį.
 • tyrimais įrodyta, kad, taikant grupinės terapijos elementus, efektyviai veikiamas žmogaus saviugdos procesas, įveikiant socialinio bendravimo baimes, nes mokoma suvokti jų atsiradimo priežastis, priimti savo emocijas, skatinama tiesiogiai lavinti socialinius gebėjimus, laipsniškai einant bijomos situacijos link.

 

 

Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02.

 

Klientų dėmesiui!

Po aurikuliarinės akupunktūros rekomenduojamos šios kūno puoselėjimo procedūros:

Pirmai pasirinktai procedūrai suteikiama pažintinė -20% nuolaida.

 

 

SUGIHARA klinikos Sporto, SPA ir sveikatingumo centras Č. Sugiharos g. 3, Vilnius Tel. (8 5) 270 5722, el. paštas: baseinas@sugihara.lt

SUGIHARA SPA centras Akropolyje Ozo g. 25, Vilnius Rygos alėja I-137 Tel. (8 5) 249 27 01, el. paštas: spaakropolis@sugihara.lt

SUGIHARA filialas Senamiestyje Vokiečių g. 28/17, Vilnius Tel. (8 5) 262 91 87, el. paštas: grozioinstitutas@sugihara.lt

 

 

 

SUGIHARA klinikos Sporto, SPA ir sveikatingumo kompleksas

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser