Vilniaus Senamiestyje

Kirpyklose dirba tik profesionalūs ir puikiai savo darbą išmanantys kirpėjai, stilistai nuolat tobulinantys savo įgūdžius bei keliantys kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Kiekvieno specialisto asmeninė bei ilgametė darbo patirtis grožio industrijoje užtikrina, kad bus išpildyti net ir reikliausio kliento lūkesčiai. Specialistai laisvai bendrauja lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

 

Jūsų laukia profesionalūs ir vertingi patarimai, sužinosite plaukų kirpimo, dažymo, šventinio sušukavimo naujausias tendencijas, kurios šiuo metu egzistuoja grožio industrijoje. Klientams procedūrų metu naudojami PHILIP MARTINS šampūnai, kondicionieriai ir kt. plaukų priežiūros priemonės.

 

 

 

SUGIHARA filiale Senamiestyje (Vokiečių g. 28/17) esančioje kirpykloje dabar galite mėgautis žiūrėdami mėgstamą TV laidą, serialą ar krepšinio varžybas tiesiog profesionalaus meistro kėdėje. O nuo šiol klientus vaišiname dar skanesne kava!

 

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusioje kirpykloje Senamiestyje!

 

 

 

 • Ina

  Laba diena,

  Nuo pat salono įkūrimo pradžios esu Jūsų klientė. Per daugelį metų keitėsi personalas, tačiau visuomet jis buvo ir yra profesionalus ir malonus. Esu labai patenkinta Jūsų teikiamomis paslaugomis, maloniomis administratorėmis. Pastaruoju metu lankausi tik Vokiečių g. salone. Čia labai jauku ir patogu. Labai norėčiau pagirti Irutę, pas kurią dažniausiai lankausi. Ji dirba labai greitai, kruopščiai, profesonaliai ir būna visuomet geros nuotaikos😊! Čia visuomet norisi grįžti! Ačiū puikiam kolektyvui!!!

  Ina Mockienė

 • Audra

  Administratorė Miglė maloni ir paslaugi. Visuomet smagu išgirsti jos malonų balsą, ji visuomet pasiūlo geriausius specialistus, o taip pat maloniai ir naudingai pristato kosmetikos priemonių naujoves.

 • Daiva

  Jau dveji metai lankausi Sugiharos Vokiečių g. centre. Čia visada jaučiuosi kaip namuose, kur esu laukiama.
  Meistrė, plaukų stilistė Svetlana – savo patarimais man padėjo sukurti darbinį įvaizdį kuriuo esu labai patenkinta.
  Meistrė Irena, kruopščiai ir profesionaliai rūpinasi mano pedomis ir rankomis, tai profesionalė su kuria labai miela bendrauti.
  Administratorės Miglės rūpestingumas -prisideda prie visos malonios atmosferos.

  Daiva Dapšienė

 • Ilona

  Noriu padėkoti jūsų profesionaliam kolektyvui už puikiai teikiamas paslaugas, labai puiku, kai specialistas (Irena) atlieka pedikiūrą per 1 valandą ir svarbiausia kokybiškai, administratorės visada pasiūlo kavos ir operatyviai registruoja kitiems vizitams. Ačiū, kad informuojate apie specialistų atostogas, taip mes galime deliotis savo grožio procedūras, tokiu įtemtu – atostoginiu vasaros laikotarpiu.
  Su nuoširdžiausiais linkėjimais Ilona

 • Aušra

  Ištikimybė gali būti lengva našta. Esu su Sugiharos žmonėmis jau daugiau kaip 20 metų ir nė karto nepasigailėjau – to linkiu ir Jums.
  Aušra Maldeikienė

 • Monika

  Labai malonūs įspūdžiai iš Sugiharos Vokiečių gatvėje. Labai profesionalus darbas, maloni bei jauki aplinka. Apsilankiau kartu su mama ir esame dėkingos Jurgitai ir Jelenai už puikų manikiūrą bei pedikiūrą.
  2016 06 22 Monika

How to enable JavaScript in your browser