Kraujagyslių chirurgija

25% NUOLAIDA KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGO KONSULTACIJAI! 

 

kraujagysles_img_7605_1_copy (1)

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje – išsiplėtusių poodinių kojų venų šalinimas. Venos šalinamos naujausios kartos 1470 nm bangos ilgio lazeriu, naudojant efektyviausią ir saugiausią tulpinį šviesolaidį.
Lazerinio metodo veikimo principas
Operacijos tikslas – nutraukti kraujo cirkuliaciją sergančia kraujagysle ir jį nukreipti tekėti sveikomis kraujagyslėmis. 1470 nm bangos lazerio spindulys išgarina vandenį, esantį venos sienelėje. Dėl šios priežasties šalinamos venos sienelės susitraukia ir vena užanka. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp ilgo ir trumpo dažnio lazerinio spindulio poveikio operacijos metu.

 

Trumpo dažnio bangos veikia venomis tekantį kraują, o ne venų sienelėse esantį vandenį. Kūgio formos tulpiniai šviesolaidžiai apsaugo venų sieneles nuo įtrūkimų operacijos metu, nes tiesiogiai nekontaktuoja su venos sienele. Mažiausias komplikacijų ar pakartotinų operacijų skaičius būna naudojant būtent 1470 nm bangos ilgio lazerį bei tulpinį šviesolaidį. Minėtos endovaskulinės operacijos atliekamos be chirurginių pjūvių, t.y. šviesolaidis į venos vidų įvedamas praduriant odą.
Siekiame maksimalaus komforto pacientui, panaudodami naujausias technologijas. Operacija visai neskausminga, o trumpas, vos kelių valandų pooperacinės slaugos laikotarpis, leidžia pacientui likti darbingam. Jeigu Jūsų darbas nesusijęs su sunkiu fiziniu krūviu – į darbą galite eiti kitą dieną po operacijos. Dažniausiai pacientas kartu su chirurgu suplanuoja operaciją savaitės pabaigoje, o pirmadienį pacientas jau eina į darbą.

 

Minėtu naujausios kartos lazeriu galima šalinti venas, pažeistas visomis lėtinio veninio kraujotakos nepakankamumo stadijomis. Po operacijos chirurgas rekomenduoja nešioti kompresines kojines, kurios stimuliuoja veninę kraujotaką ir sumažina kraujosrūvų atsiradimo tikimybę. Patartina jas nešioti iki 1 mėn. Po operacijos gali atsirasti kraujosrūvos, kurios išnyksta 7-10 dienų bėgyje.

 

Fizinis aktyvumas, atlikus operaciją, nėra ribojamas, išskyrus svorių kilnojimą. Jeigu po operacijos planuojate keliauti lėktuvu, turite pasitarti su gydytoju del galimų trombozių profilaktikos.
Komplikacijos po lazeriu atliekamos operacijos pasitaiko itin retai. Tačiau pooperaciniu laikotarpiu yra svarbu laikytis chirurgo rekomendacijų ir pajutus kojų tinimą ar skausmą, nedelsiant kreiptis į gydytoją.

 

 

Pacientai, pageidaujantys, kad operacijos bazinė kaina būtų apmokėta iš Privalomojo Draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų, privalo pateikti šeimos gydytojo ar specialisto siuntimą bei atlikti šiuos tyrimus:

 

  • bendrąjį kraujo,
  • kraujo kręšumo,
  • gliukozės,
  • elektrokardiogramą (EKG).

 

 

Tyrimai turi būti atlikti ne vėliau kaip 2 sav. iki operacijos dienos.
Tyrimus galite atlikti ir mūsų klinikoje. Kartais chirurgas gali paprašyti atlikti ir papildomus biocheminius tyrimus. Operacijai būtini tyrimai bus perduoti Jus operuojančiam chirurgui ir anesteziologui.
Skirtingose klinikose naudojami skirtingi lazeriai bei skirtingų tipų šviesolaidžiai, todėl pacientams siūlytume pasidomėti, kokia įranga bus naudojama atliekant operaciją.

 

 

Priimame pacientus iš visos Lietuvos.
Operuoja ir konsultuoja kraujagyslių chirurgas N. Bičkauskas, turintis 25 metų kraujagyslių chirurgo patirtį, operuojant lazeriu – 5 m.

 

Norėdami pasitarti tiesiogiai su chirurgu dėl operacijos atlikimo rekomenduojame skambinti registratūros telefonu (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 ir palikite savo kontaktus.

How to enable JavaScript in your browser