Galvos odos ir plaukų diagnostika ir gydymas (dermatologija-trichologija)

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA gydytojos dermatologės-trichologės konsultuoja galvos odos ir plaukų ligų, plaukų slinkimo bei plikimo klausimais. Gydytojai dermatologai – trichologai specializuojasi odos ligų ir plaukų slinkimo srityje.

 

Kaip atskirti, ar plaukų problema yra rimta, ar dar neverta susirūpinti? Kiekvienas atvejis yra individualus, pateikiame Jums kelis kontrolinius klausimus:

  • Jūsų plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, prarado blizgesį?
  • Plaukai slenka ilgą laiką?
  • Jūsų galvos oda riebaluojasi taip, kad net trinkdami galvą kasdien nesijaučiate gerai?
  • Vargina vis daugėjančios pleiskanos ir niežulys, atsiradęs galvos odoje?
  • Kyla nerimas, kai po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų?

 

Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte teigiamai, o pleiskanojimas, galvos niežulys, plaukų slinkimas ar kitos su plaukais ir galvos oda susijusios problemos kartojasi nuolat, užsitęsia ilgus periodus, Jums reikėtų kreiptis į šios srities specialistus – gydytojus dermatologus-trichologus.

 

Dažna klaida – plaukų problemas spręsti kosmetinėmis priemonėmis, moterys ir vyrai ieško „stebuklingo“ šampūno, kuris sustabdytų plaukų slinkimą ar išspręstų kitą galvos odos problemą, tuomet uždelsia tikrosios problemos sprendimą ir net pablogina bendrą situaciją. Netiksliai išsiaiškinusios plaukų slinkimo priežastį, moterys neretai baiminasi dažyti plaukus, kasdien trinkti galvą šampūnu. reikėtų įsidėmėti, kad plaukų svogunėliai yra įsitvirtinę apie 3-4 milimetrus po oda, o ilgų plaukų net siekia paodžio audinius – todėl plaukai apsaugoti nuo cheminių medžiagų, naudojamų dažant ar atliekant ilgalaikį šukavimą, poveikio.

 

Plaukai itin aktyviai pradeda slinkti tuomet, kada yra pažeidžiami iš vidaus. Plaukų slinkimą lemia pačios įvairiausios priežastys – žmogaus genetika, patirtos chirurginės operacijos, hormoniniai pakitimai, kurie, pavyzdžiui, moterims pasireiškia po gimdymo, nesuderinta mityba ir alinančioms dietos.

 

Tikrąją plaukų slinkimo priežastį įmanoma nustatyti atlikus trichogramą ar atlikus papildomus kraujo tyrimus.

 

Gydytojo dermatologo-trichologo konsultacija

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA gydytoja dermatologė – trichologė konsultacijos metu gali būti atliekamas plaukų svogūnėlių tyrimas.

 

Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas “Trichoscan” –  kompleksinė galvos odos ir plaukų būklės kompiuterinė trichoskopija.  Šio tyrimo dėka galima tirti galvos odą ir plaukus padidinus iki 1000 kartų, tad nustatoma visa plaukų būklė – mechaninių bei cheminių pažeidimų vietos, svogūnėlio būklė,  struktūros defektai, plauko stiebo įskilimai ir lūžiai, plaukų galiukų skilinėjimas ir pan. Tyrimo metu apskaičiuojamas plaukų skaičius, tankis, įvertinamos plaukų augimo fazės.  Tai yra efektyvus medicininis galvos odos ir plaukų tyrimas ir diagnostika. Tyrimas yra neskausmingas, nereikalaujantis išankstinio pasiruošimo, itin tikslus ir greitas. Tyrimo metu plaukų išrauti nereikia, jie yra tik patrumpinami nedideliame, nepastebimame plote. Visi tyrimų rezultatai yra archyvuojami, tad yra galimybė sekti ir vertinti gydymo efektyvumą.

 

Jei problema rimtesnė, gali būti taikomas modernus plaukų skaičiaus, tankio bei plaukų svogūnėlių tyrimas, kurio metu plaukuota žmogaus galvos dalis skenuojama ir vėliau analizuojama specialiomis kompiuterio programomis.

 

Taip pat gali būti paskirti papildomi kraujo ir bendros organizmo būklės tyrimai.

 

Atsižvelgiant į tyrimų rezultatus, skiriamas gydymo būdas. Kartais užtenka tik sureguliuoti mitybą ar vartoti vitaminus, kitais atvejais prireikia vartoti vaistus arba pasitelkti mezoterapijos – mikroinjekcijų į problemines sritis – procedūras.

 

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

 

  • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
  • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
  • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

 

Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas.

 

Norint išsaugoti sveiką galvos odą ir išpuoselėtus plaukus, rekomenduojama intensyvi plaukų priežiūra Rene Furterer metodu. Originalus galvos masažas ir priežiūros priemonės, praturtintos augaliniais ekstraktais, parenkamos kiekvienam žmogui pagal plaukų ir galvos odos tipą.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA gydytoja dermatologė-trichologė Aušrinė Ramanauskaitė konsultuoja galvos odos ir plaukų ligų, plaukų slinkimo bei plikimo klausimais. Atlieka trichogramą (plaukų šaknų būklės tyrimą), paskiria kitus būtinus tyrimus. Nustačiusi diagnozę, skiria individualų kompleksinį gydymą. Gydo plaukų silpnėjimą, slinkimą bei plikimą, galvos odos pleiskanojimą mezoterapijos procedūromis.

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą lojalumo nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

 

How to enable JavaScript in your browser