Registracija

Paieška:

Dermatologija-trichologija

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje SUGIHARA gydytojos dermatologės-trichologės konsultuoja galvos odos ir plaukų ligų, plaukų slinkimo bei plikimo klausimais. Gydytojai dermatologai – trichologai specializuojasi odos ligų ir plaukų slinkimo srityje.

Kaip atskirti, ar plaukų problema yra rimta, ar dar neverta susirūpinti? Kiekvienas atvejis yra individualus, pateikiame Jums kelis kontrolinius klausimus:

 

Jūsų plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, prarado blizgesį?

Plaukai slenka ilgą laiką?

Jūsų galvos oda riebaluojasi taip, kad net trinkdami galvą kasdien nesijaučiate gerai?

Vargina vis daugėjančios pleiskanos ir niežulys, atsiradęs galvos odoje?

Kyla nerimas, kai po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų?

Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte teigiamai, o pleiskanojimas, galvos niežulys, plaukų slinkimas ar kitos su plaukais ir galvos oda susijusios problemos kartojasi nuolat, užsitęsia ilgus periodus, Jums reikėtų kreiptis į šios srities specialistus – gydytojus dermatologus-trichologus.

Dažna klaida – plaukų problemas spręsti kosmetinėmis priemonėmis, moterys ir vyrai ieško „stebuklingo“ šampūno, kuris sustabdytų plaukų slinkimą ar išspręstų kitą galvos odos problemą, tuomet uždelsia tikrosios problemos sprendimą ir net pablogina bendrą situaciją. Netiksliai išsiaiškinusios plaukų slinkimo priežastį, moterys neretai baiminasi dažyti plaukus, kasdien trinkti galvą šampūnu. reikėtų įsidėmėti, kad plaukų svogunėliai yra įsitvirtinę apie 3-4 milimetrus po oda, o ilgų plaukų net siekia paodžio audinius – todėl plaukai apsaugoti nuo cheminių medžiagų, naudojamų dažant ar atliekant ilgalaikį šukavimą, poveikio.

Plaukai itin aktyviai pradeda slinkti tuomet, kada yra pažeidžiami iš vidaus. Plaukų slinkimą lemia pačios įvairiausios priežastys – žmogaus genetika, patirtos chirurginės operacijos, hormoniniai pakitimai, kurie, pavyzdžiui, moterims pasireiškia po gimdymo, nesuderinta mityba ir alinančioms dietos.

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

  • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
  • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
  • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios aminorūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas.

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 15 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą lojalumo nuolaidų sistemą – tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams – daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus