Nuolaida veido masažam

SPA veido masažas klinikoje SUGIHARA

Ar žinote, kodėl japonės taip ilgai išlaiko gražią odą? Jos kasdien masažuoja veidą! Pasinaudokite puikia proga pasimėgauti veido masažu ir Jūs!

-20% nuolaida visiems veido masažams!

Pasiūlymas galioja tik iki birželio 30 dienos SUGIHARA filiale Senamiestyje pas kosmetologę Agnę.

SUGIHARA filialas Senamiestyje, Vokiečių g. 28/17, Vilnius. Mob. (8 687) 82384, grozioinstitutas@sugihara.lt I-V 8.00-21.00, VI 8.00-18.00

 

 

Veido masažai turi teigiamą poveikį trims svarbiausioms organizmo sistemoms:

 • Nervų sistemai
 • Kraujotakos ir limfinei sistemai
 • Raumenų sistemai

 

Specialia technika reguliariai treniruojant veido raumenis galite pasiekti stulbinančių rezultatų:

 • Sumažinti raukšles
 • Natūraliai patempti ir pastangrinti suglebusią veido odą
 • Sumažinti pagurklį
 • Pašalinti patinimus ir paburkimus

 

 

Priešraukšlinis veido chiromasažas

Priešraukšlinio veido masažo rezultatai matomi jau po pirmojo masažo seanso. Speciali chiromasažo technika didina veido giliųjų raumenų, mimikos raumenų tonusą, gerina kraujotaką ir odos elastingumą. Chiroplastinis priešraukšlinis masažas (chiromasažas) padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkerta kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažina jau esančias raukšles ir turi „liftingo“ efektą – tai  būdas atjauninti veido odą be plastikos chirurgo pagalbos.

Rekomenduojamas kursas. 6-10 k. 1 arba 2 kartus per savaitę (kursą gali rekomenduoti ir masažo specialistė, atsižvelgusi į Jūsų veido būklę ir pageidaujamą rezultatą).

 

 

Veido ovalą formuojantis masažas

Veido ovalą formuojančio masažo metu naudojama originali masažo technika dilbiais, limfodrenažinį ir raminantį poveikį turintys judesiai padeda atpalaiduoti mimikos raumenis – būtent dėl dažno mimikos raumenų įsitempimo formuojasi mimikos raukšlės. Šis masažas gerina skysčių nutekėjimą, mažina paburkimus ir patinimus, atpalaiduoja kaklo ir pečių zonas, tuo pat metu atkuria gražią veido ovalo formą. Rezultatą galima pamatyti jau po pirmojo masažo seanso.

 

Reguliariai atliekamas šis masažas gali būti puiki alternatyva įvairioms injekcijoms.

 

Rekomenduojamas kursas. 6-10 k. 1 arba 2 kartus per savaitę (kursą gali rekomenduoti ir masažo specialistė, atsižvelgusi į Jūsų veido būklę ir pageidaujamą rezultatą). 

 

 

Harmonizuojantis 5 zonų SPA masažas

SPA masažo metu ypatingas dėmesys skiriamas veidui – raminantį poveikį turintys judesiai padeda atpalaiduoti mimikos raumenis – būtent dėl dažno raumenų įsitempimo formuojasi mimikos raukšlės.

 

Veido, kaklo, iškirptės, pečių ir žastų SPA masažas gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą naudingomis medžiagomis. Masažas padeda mažinti įtampą, malšinti galvos skausmą ir šalinti nerimą, gerina miego kokybę.

 

Masažo metu naudojamas ozonu prisotintas aliejus, kuris ne tik turi antibakterinį poveikį, bet ir pagerina ląstelių aprūpinimą energija, suteikia odai elastingumo ir aksominio švelnumo.

 

 

Japoniškas terapinis veido masažas (KOBIDO)

1972 m. Japonijoje imperatorienės prašymu pradėtas taikyti masažas kurtas suteikti bei išlaikyti energiją ir grožį. Šis ilgametes tradicijas turintis masažas apjungia veido, galvos, kaklo ir sprando sritis. Po procedūros jaučiamas jėgų antplūdis, pagražėja veidas ir oda, jaučiamas „liftingo“ efektas.

Japoniško terapinio veido masažo (KOBIDO) privalumai:

 • Atpalaiduoja ir suteikia ne tik fizinių, bet ir emocinių jėgų
 • Stiprina ir tonizuoja veido raumenis
 • Mažina mimikos raukšles, skaistina odą
 • Gerina veido raumenų tonusą, medžiagų apykaitą
 • Stabdo senėjimo procesus
 • Valo toksinus ir giliai esančius nešvarumus
 • Normalizuoja odos drėgmės balansą.

Šis masažas rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims siekiantiems skaistesnės ir jaunesnės veido odos. Taip pat patiriantiems daug streso, norintiems atsipalaidavimo ir pagražinti veido ovalą bei odą. Geriausiam rezultatui gauti, rekomenduojama atlikti kursą 2 kartus per metus, po 10 procedūrų.

 

 

KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS

Klasikinis veido masažas vienas iš tradicinių būdų islaikyti sveiką, jaunatvišką veido odos išvaizdą ilgą laiką. Tai be galo naudingas masažas įvairiais amžiaus tarpsniais skirtingiems odos tipams.

Klasikinis masažas turi efektyvų fiziologinį poveikį odai, poodiniams audiniams, nervams, kraujagyslėms, veido bei kaklo limfotakai, todėl yra vienas iš efektyviausių metodų priešlaikinio odos senėjimo profilaktikai, raukšlių atsiradimui, veido odos būklei gerinti.

Techniškai klasikinis veido masažas yra priskirimas prie švelnių būdų paveikti odą, visi judesiai yra atliekami plastiškai, lengvai be papildomų pastangų, įtampos ar spaudimo.
Reguliarus masažas padeda atnaujinti ir pagerinti visas odos funkcijas, pašalinti menkus defektus, sumažinti patinimus ar odos sausumą, paryškinti veido odos kontura.

 

Kokios pritaikymo galimybės praktikoje?

Gali būti atliekamas kaip pagrindinė vienkartinė profilaktinė veido odos būklę gerinanti procedūra. Masažų kursas naudingas siekiant ilgalaikių tikslų –  sulėtinti veido odos senėjimo procesą bei akivaizdžiai pagerinti veido odos būklę.

Kosmetinio masazo tikslingumas nustatomas pagal odos būklę, amžių. Atsižvelgiant į tai parenkama masažo seansų trukmė, dažnumas, judesių atlikimo intensyvumas ir kartojimų dažnumas.

Klasikinis- kosmetinis masazas rekomenduojamas:

 • esant pilkai veido odai;
 • sausai pleiskanojanciai odai
 • padidejus odos riebumui;
 • sumazejusiam veido odos, raumenu tonusui;
 • esant veide ivairaus pobudzio randams;
 • veido ovalo koregavimui;
 • riebalinio sluoksnio pasmakres srityje mazinimui;
 • profilaktiskai kaip naturali priemone prieslaikiniam odos senejimui.

 

 

 

 

SUGIHARA filialas Senamiestyje, Vokiečių g. 28/17, Vilnius. Mob. (8 687) 82384, grozioinstitutas@sugihara.lt I-V 8.00-21.00, VI 8.00-18.00

How to enable JavaScript in your browser