Naujiena! OBAGI MEDICAL kosmetika klinikoje SUGIHARA

Obagi_Medical_2PMS_2748_430

“OBAGI MEDICAL” – tarptautinė kompanija jau beveik tris dešimtmečius lyderiaujanti profesionalios odos priežiūros priemonių srityje. Jai atstovaujančių mokslininkų sukurti produktai tarp JAV  dermatologų turi aukso vertę ir yra vieni dažniausiai skiriamų klientams. “Obagi Medical” profesionali kosmetika sukurta pilnavertei odos priežiūrai ir atjauninimo skatinimui. Atskiri produktai yra skirti veido, kalklo, paakių odai puoselėti, UV spindulių sukeltoms odos problemoms – hiperpigmentacijai, senėjimui šalinti, ankstyvo senėjimo profilaktikai. Pagrindinės poveikio kryptys nepriekaištingos odos link: gyvybinių galių stimuliavimas, defektų korekcija, pigmentinių dėmių šalinimas.

Kompanijos prioritetas – profesionaliai rūpintis kiekvienu, jos kosmetiką naudojančiu klientu ir drauge spręsti iškilusius odos priežiūros klausimus. Dėl to “Obagi Medical” produktus galima įsigyti tik iš profesionalių specialistų.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikos SUGIHARA kosmetikos parduotuvėje ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

 

OBAGI Sistema su vitaminu C

Geriausias pasirinkimas stojus į kovą su ankstyvais senėjimo požymiais. Unikalios sistemos produktai praturtinti efektyviai veikiančio arbutino ir vitamino C kompleksu.

„Obagi-C® Fx“ sausai/normaliai ir normaliai/ riebiai odai – pirmas žingsnis švelnesnės, lygesnės ir švytinčios odos link. Sistema „Obagi-C® Fx“ praturtinta efektyviai veikiančio arbutino ir vitamino C kompleksu, kuris šalina matomus odos pažeidimus ir padeda išlaikyti jauniau atrodančią odą.

„Obagi-C® Fx“ sistemos produktai idealiai tinka jums, jei pastebite:

 • Smulkias raukšleles ir raukšles
 • Nedidelius/vidutinius odos atspalvio nelygumus
 • Nedidelę/vidutinę hiperpigmentaciją, pigmentines dėmes
 • Jūsų oda yra sausa, normali arba riebi.

 

 

 

OBAGI ELASTIderm paakių priemonės

Jei norite džiaugtis stangriau ir jauniau atrodančia apyakių oda, atgaivinkite ją su „ELASTIderm“ akių priežiūrai skirtais produktais, kurie pagaminti naudojant tik kliniškai išbandytus ingredientus.

Kliniškai įrodyta, kad apyakių kremas „ELASTIderm Eye Cream“ atkuria odos stangrumą:

 • 97% pacientų apyakių odos šiurkštumą laikė mažai pastebimu arba išvis nepastebimu.
 • 88% pacientų apyakių odos suglebimą/nudribimą laikė mažai pastebimu arba išvis nepastebimu
 • 78% pacientų bendrą apyakių odos būklę įvertino kaip puiki, labai gera arba gera.

 

 

 

HYDRATE veido drėkiklis, 48g

„Hydrate“ užtikrina ilgalaikį drėkinimą, būtiną odos maitinimui ir atjauninimui. Ši drėkinamoji priemonė tinka visų tipų odai, dėka inovatyvios technologijos ir natūralių ingredientų didina odos glotnumą.

„Obagi“ veido drėkiklis „Hydrate“ intensyviai drėkina ir apsaugo odą. Šis aukštos kokybės kremas giliai maitina ir užtikrina drėkinimą iki aštuonių valandų.

„Hidromanil“ – inovatyvus ilgalaikio poveikio drėkiklis užtikrina 8 valalandų odos drėkinimą, o natūralūs ingredientai (taukmedžio, mangų ir avokadų sviestas) padeda kovoti su odos išsausėjimu.

 

 „Hydrate“ kremas, turintis drėkinamąjį poveikį:

 • Sumažina drėgmės praradimą odos paviršiuje
 • Odą nuolat maitina drėkinamaisiais ingredientais

Pažangi „Hidromanil“ sistema visą dieną palaipsniui drėkina odą, o tai padeda išlaikyti odos švelnumą ir glotnumą. Taukmedžio ir mangų sviestas, avokadų aliejus ir glicerinas maitina odą, kovoja su odos išsausėjimu ir tempimu. Ši veido drėkinimui skirta priemonė taip pat padeda apsaugoti odą nuo aplinkos veiksnių, kurie turi įtakos ankstyvo senėjimo požymių, pavyzdžiui, raukšlių ir pigmentinių dėmių, atsiradimui.

 

 

 

„PROFESSIONAL-C“ SERUMAI 10%, 15%, 20%

„Obagi“ serumai su vitaminu C (L-askorbo rūgštis), užtikrina maksimalią odos apsaugą ir atsinaujinimą, padeda kovoti su matomais odos senėjimo požymiais. Vitaminas C – pats svarbiausias odos antioksidantas.

Vitamino C privalumai:

 • Padeda sumažinti smulkias raukšles ir raukšleles
 • Ramina uždegimą
 • Šviesina odą
 • Palaiko drėgmę
 • Stabilizuoja vitaminą E

„Professional-C“ serumai tinka visų tipų odai, bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Kadangi galima įsigyti įvairios koncentracijos serumų, priemonė tinka visiems.  Professional-C“ serumas puikiai tinka norint pagerinti savo odos būklę, ją pašviesinant ir atjauninant.

 

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikos SUGIHARA kosmetikos parduotuvėje ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

How to enable JavaScript in your browser