Naujiena! Dekoratyvinė mineralinė kosmetika IDUN

IDUN kosmetika klinikoje SUGIHARA

IDUN –  tai švedų sukurtas mineralinės kosmetikos prekinis ženklas. IDUN kosmetikos gamybai naudoja itin išgrynintus ingredientus ir nenaudoja jokių cheminių ar net natūralių ingredientų, kurie gali turėti blogą poveikį odai.

 

IDUN vienintelė dekoratyvinė-mineralinė kosmetika, kuri turi teisę prekiauti savo produktais Švedijos vaistinėse (jokiose kitose parduotuvėse IDUN nepardavinėjama). Kad patektų į Švedijos vaistines IDUN turėjo atitikti didžiulius farmacininkų keliamus reikalavimus ir išimti iš produktų ingredientus, kurie yra Švedijos farmacininkų „juodąjame sąraše“. Daugiau nei vienas prekinis ženklas nesugebėjo to pasiekti.

 

IDUN – astmos ir alergijos asociacijos rekomenduojama kosmetika.

 

IDUN vadovaujasi 6 ingredientų taisykle t.y. gamyboje naudoti tik reikalingus ingredientus ir jokių pašalinių.

 

IDUN kosmetiką gali naudoti net moterys, kurios turi itin jautrią odą, ne dėl to, kad yra sumažintintas pavojus, o dėl ypač didelio kosmetikos grynumo.

 

IDUN baziniai produktai susideda iš 100% išgrynintų mineralinių medžiagų. Tai reiškia, kad mineralinės medžiagos yra išgrynintos nuo nikelio, chromo ir mikroorganizmų. Produktų sudėtyje nėra talko, silikonio, kvepalų, bismuto, parabenų – medžiagų, kurios gali sukelti dirginimą, bėrimus ir alergines reakcijas. Produktai taip pat yra beorganiniai ir bevandeniai, tai neleidžia susidaryti bakerijoms.

 

IDUN – tai natūralus makiažas, kuris leidžia odai kvėpuoti. IDUN mineralinė kosmetika neužkemša porų.

 

IDUN – kosmetiką gali naudoti net paauglės.

 

IDUN – patikrinta dermatologiškai, nebandyta su gyvūnais.

 

IDUN – tai amžinos jaunystės Skandinavijos deivė, kurios simbolis yra obuolys. Kiekvienas IDUN produktas, taip pat turi šį simbolį. IDUN dizainas buvo sukurtas garsios dailininkės ir dizainerės Patrizia Gucci. Idun kosmetikos dizainas atspindi šiuolaikiškumą sujungtą su tikėjimu amžinąja jaunyste.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA SPA centro “Akropolyje” kosmetikos parduotuvėje ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

 

 

How to enable JavaScript in your browser