Krūtų didinimas implantais

Šiuo metu nėra sukurta idealaus krūties implanto, kuris tarnautų visą likusį gyvenimą. Plastikos chirurgas dr. D. Radzevičius dažniausiai naudoja implantus, užpildytus fiziologiniu tirpalu, o 2 cm pjūvį atlieka areolėje, iškart po speneliu. Kai kuriais atvejais naudoja silikonu užpildytus implantus ir daro 6 cm pjūvį po krūtimi. Žaizdai sugijus, pooperacinis randas praktiškai tampa nematomas.

 

Operaciją plastikos chirurgas atlieka bendrinėje nejautroje, vidutiniškai trunka iki valandos. Didžioji dalis dr. Dariaus Radzevičiaus operuotų pacienčių vyksta namo tą pačią dieną.

 

Jau kitą rytą galima maudytis, o keturias savaites dieną ir naktį reikia dėvėti specialią liemenėlę bei juostą. Galutinį krūtinės vaizdą galima stebėti tik praėjus 2-3 mėnesiams po operacijos.
Komplikacijos yra retos, tačiau koreguojamos. Dažniausiai komplikacijos būna dėl Jūsų organizmo reakcijos į implantą (kapsulės kontraktūra).

 

Reikėtų įsidėmėti, kad krūtų implantai nėra amžini – dažniausiai po 10-15 metų implantus reikia pašalinti ar pakeisti. Pasaulyje atliktų mokslinių tyrimų rezultatai rodo, kad krūtų implantai yra saugūs ir neturi neigiamos įtakos sveikatai.

 

Daugiau informacijos apie tai, kodėl plastikos chirurgas Darius Radzevičius dažniau renkasi fiziologiniu tirpalu užpildytus implantus, kodėl atlieka pjūvį areolės srityje, kaip parenkamas implanto modelis ir dydis, kokios dar gali būti komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, sužinosite konsultacijos metu.

 

Taip pat galėsite pamatyti daugiau nuotraukų „prieš“ ir „po“ operacijos.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ nebuvo ir nėra naudojami PIP gamintojo silikoniai implantai.

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

Plastinių operacijų ir procedūrų kainos

 

How to enable JavaScript in your browser